آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی Brinefall برینفال برای کامپیوتر

نصب بازی Brinefall

بازی Brinefall تجربه ماجراجویی نهایی را برای شما به ارمغان میآورد. در این بازی، شما منابع را جمعآوری کرده، روستای خود را ساخت و گسترش خواهید داد و رازهای دنیای باز وسیع را کشف خواهید کرد. در این سفر جنگلها ، کوهستان های پرخطر و آثار باستانی را بررسی کنید و گنجینه های پنهان دنیا را کشف کنید. 
با دشمنان مبارزه کنید و غنائم ارزشمندی را در طول پیشروی خود جمع آوری کنید. با ترکیب منحصر به فردی از گیم پلی سند باکس و نقش آفرینی، Brinefall امکانات بی نهایتی برای انتخاب و خلاقیت شما ارائه میدهد. آیا میخواهید بر روی ساخت و گسترش روستای خود تمرکز کنید یا به عمق رازها و اسرار فرو روید، این انتخاب با شماست. به ماجراجویی بپیوندید و ببینید که Brinefall چه چیزی برای شما در نظر گرفته است.


دانلود Brinefall

✅ نام نرم افزارBrinefall❤️ تعداد دانلود271
⭐نسخه نرم افزار2023🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 10 به بالا | 64 بیتی🔆 حجم فایل4.5 گیگابایت

Brinefall روستای خود را بسازید و شهروندان جدیدی مانند آهنگر، بازرگانان و سایرین را جذب کنید تا در ماجراجویی هایتان به شما کمک کنند. اما مواظب باشید، شما ممکن است توجه افراد نادرستی به راه دیگری کشیده شوید ! این دنیا بسیار بزرگ است، قایق خود را بسازید، مناطق جدید را کشف کنید و منابع پراکنده در سراسر جهان را جمعآوری کنید. دانلود بازی Sid Meiers Civilization VI و دانلود بازی Farmers Father Save The Innocence از دیگر بازی های مرتبط می باشند.

Brinefall از یک سیستم بدون کلاس استفاده میکند. هر چیزی که دارید را استفاده کنید و خودتان (و روستایتان) را در مقابل دشمنان خطرناک محافظت کنید. تجهیزات خود را بسازید قویترین جادوها را پیدا کنید تا چالشهای خود را پشت سر بگذارید. Brinefall انواع سبکهای بازی را ارائه میدهد، جایی که شما آزاد هستید تا بخواهید چه کاری انجام دهید!


دانلود بازی Brinefall


قابلیت های کلیدی بازی Brinefall


- ساخت و گسترش روستا: شما قادر خواهید بود روستای خود را ساخته و به آن افراد جدیدی مانند آهنگر، بازرگان و سایر شهروندان اضافه کنید. آنها به شما کمک خواهند کرد و در ماجراجویی ها همراهتان باشند.

- کاوش دنیای باز وسیع: دنیای Brinefall حاوی جنگلهای چشمنواز، کوهستانهای خطرناک و آثار باستانی مرموز است. شما قادر خواهید بود به این مناطق بروید و در آنها گنجینههای پنهان را کشف کنید.

- مبارزه با دشمنان: در طول سفر خود در Brinefall، با دشمنان قوی روبرو خواهید شد. باید به مبارزه با آنها بپردازید و با شجاعت و استراتژی بهترین شانس را برای پیروزی داشته باشید.

- جمع آوری غنائم ارزشمند: بازی Brinefall از یک سیستم جمع آوری غنائم استفاده میکند. شما میتوانید از دشمنان شکست خورده غنیمت ببرید و اجناس با ارزش را برای خود جمع آوری کنید.


تریلر بازی Brinefall- ترکیب منحصر به فرد گیم پلی سند باکس و نقش آفرینی: Brinefall از ترکیبی منحصر به فرد از ویژگی های بازی سندباکس (sandbox) و نقش آفرینی (RPG) برخوردار است. شما آزاد هستید تا به تفریحات و اهداف خود پیروی کنید و در دنیای باز Brinefall انتخابهای بی نهایتی داشته باشید.

- آزادی و خلاقیت: بازی Brinefall به شما امکان میدهد که به صورت آزادانه و خلاقانه به بازی پرداخته و اهداف خود را به دلخواه خود تعیین کنید. آیا میخواهید روی ساختمان سازی و توسعه روستای خود تمرکز کنید یا بیشتر در بحث کاوش و کشف مشغول شوید ، همه به شما بستگی دارد.

- گزینههای بازی چند سبکه: Brinefall چندین سبک بازی را در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید به عنوان سازنده و سرپرست روستا بازی کنید، تجهیزات خود را بسازید و در مبارزات شرکت کنید یا به کاوشگری و کشف منابع بپردازید. این گزینه ها به شما امکان میدهد تا سبک بازی خود را به دلخواه تنظیم کنید.


حداقل سیستم مورد نیاز


OS: Windows 10 x64
Processor: Intel Core Intel Core i5-3470 (4 * 3200) or equivalent / AMD FX-8350 (4 * 4000) or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660 ( 2048 MB) / Radeon R9 390X (8192 MB)
Storage: 15 GB available space


سیستم پیشنهادی


OS: Windows 10 x64
Processor: Intel Core i7-6700K (4 * 4000) or equivalent / AMD Ryzen 5 2600 (6 * 3400) or equivalent
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1070 (8192 MB) / Radeon RX 5700 (8192 MB)
Storage: 15 GB available space

آموزش نصب بازی  Brinefall 


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید.

Brinefall  Brinefall  Brinefall  Brinefall


پسورد فایل :
کپی