آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی My Train Arrives شبیه ساز قطار و راه آهن برای کامپیوتر

دانلود بازی My Train Arrives

My Train Arrives یک بازی شبیه سازی ساخت و ساز راه آهن است که در آن می توانید خطوط راه آهن بسازید و مسیرهای جدید را برای قطارها باز کنید. این بازی به شما امکان می دهد تا در اتمسفر دلپذیری از بازی لذت ببرید.

شما در این بازی قادر به انتقال مسافران و کالاها در چهار حالت مختلف هستید. می توانید در حالت "کمپین"، سطوح مختلف را تکمیل کرده و شهرهای جدید را باز کنید. همچنین می توانید مهارت های خود را در حالت های "زنده ماندن" و "اجل" آزمایش کنید و یا در حالت "آرامش" از ساخت راه آهن لذت ببرید.

بازی "My Train Arrives" امکان انتخاب بین حالت های آرامش بخش و پویا را به شما می دهد. همچنین گرافیک خوب و موسیقی زیبا، زمانی شاد و سرگرم کننده را برای شما فراهم می کند.

بازی شامل ویژگی هایی مانند ترکیبی از حالت های پویا و آرامش بخش، 25 لوکوموتیو و 38 واگن با ویژگی های متفاوت، 8 شهر، و 4 حالت بازی است. همچنین گرافیک زیبا و موسیقی آرامش بخش به شما اجازه می دهد تا لذتی آرام از بازی را تجربه کنید.

قابلیت های کلیدی بازی My Train Arrives


- حالت های مختلف بازی: بازی شامل چهار حالت اصلی است که شامل "کمپین"، "زنده ماندن"، "اجل" و "آرامش" می شود. هر حالت دارای چالش ها و هدف های خاص خود است و تجربه های متفاوتی را به شما ارائه می دهد. دانلود بازی Bounty Train - New West و دانلود بازی High Speed Trains و دانلود بازی Railway Empire از دیگر بازی های مرتبط می باشند.

- انتخاب لوکوموتیو و واگن: شما می توانید از بین 25 لوکوموتیو و 38 واگن با ویژگی ها و خصوصیات متفاوت انتخاب کنید. این امکان به شما اجازه می دهد تا راه آهن خود را بر اساس نیازهای وظیفه و شرایط بازی بهینه سازی کنید.

3. تعداد شهرها: بازی شامل 8 شهر مختلف است که باید خطوط راه آهن را در آن ها بسازید و مسافران و کالاها را به ایستگاه های مورد نیاز منتقل کنید. هر شهر شرایط و چالش های خاص خود را دارد.

4. گرافیک زیبا و موسیقی آرامش بخش: بازی دارای گرافیک خوبی است که تماشایی و دلنشین است. همچنین موسیقی زمینه ای آرامش بخش دارد که شما را در فضای لذت بخش بازی همراهی می کند.


تریلر بازی My Train Arrivesآموزش نصب بازی My Train Arrives


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید.

4 - تمامی محتویات پوشه TiNYiSO را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

My Train Arrives  My Train Arrives  My Train Arrives  My Train Arrives


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 760 مگابایت
   (4.0/5)

حداقل سیستم مورد نیاز


Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATi Radeon HD 2400 or NVIDIA GeForce 7600
Storage: 1 GB available space

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت