آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی TT Isle Of Man Ride on the Edge 3 بازی شبیه ساز مسابقات موتور برای کامپیوتر

دانلود بازی TT Isle Of Man Ride on the Edge 3

بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 3 یک بازی مسابقه ای موتورسواری است که توسط استودیو Kylotonn برای پلتفرم های مختلف ایجاد شده است. این بازی در ترکیب با یک تجربه مسابقه واقع گرایانه به شما اجازه می دهد تا به عنوان یک موتورسوار در جزیرهٔ مرجانیِ معروف به TT Isle of Man مسابقه دهید.

بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 3 ادامه ای بر نسخه های قبلی خود است و تجربه ی مسابقه در جزیرهٔ TT را با گرافیک و شبیه سازی بهتری ارائه می دهد. شما می توانید با موتورهای معروف واقعی و در مسیرهای دقیق جزیرهٔ مان مسابقه دهید. این بازی شامل مسابقات تک نفره و حالت های چند نفره آنلاین است تا بتوانید با دوستان خود یا بازیکنان دیگر در سراسر جهان به رقابت بپردازید.

همچنین بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 3 شامل مدلسازی دقیق مسیرهای معروف جزیرهٔ مان است و سعی می کند حس واقعیت را در مسابقات به شما منتقل کند. شما با شرکت در این بازی می توانید به تجربه ای نزدیک به مسابقات واقعی در یکی از سخت ترین و خطرناک ترین مسابقات موتورسواری جهان برسید.

قابلیت های کلیدی بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 3


-  تجربهٔ واقع گرایانه: بازی سعی می کند تجربه ای واقع گرایانه و منحصر به فرد از مسابقات جزیرهٔ مان را به شما ارائه دهد. از جزئیات دقیق مسیر و پیچیدگی های آن تا شبیه سازی واقعیت های فیزیکی رانندگی، تلاش شده است تا بازیکنان را در محیط واقعی مسابقه غوطه ور کند. Trial Xtreme 4 و  دانلود ترافیک رایدر و  دانلود بازی Urban Trial Playground و  دانلود بازی TT Isle of Man از دیگر بازی های مرتبط می باشند.

- محتوای رسمی: بازی شامل تمام محتوای رسمی از TT از جمله رانندگان، موتورها، تیم ها و مسیر رسمی است. این به شما امکان می دهد تا با بزرگترین رویداد موتورسواری جهان آشنا شوید و در مسابقات با رانندگان و تیم های معروف رقابت کنید.

- انتخاب راننده و موتور: شما می توانید از بین 38 رانندهٔ رسمی که در دو کلاس Supersport و Superbike حضور دارند، انتخاب کنید. همچنین می توانید موتورهای قدرتمندی را انتخاب کنید که برای مسابقات TT آماده شده اند.

- مسابقات و چالش ها: علاوه بر مسابقات اصلی TT، بازی دارای حالت های مختلفی است که شامل مسابقات سریع، حالت کارآفرینی و چالش های مختلف است. همچنین می توانید در مسابقات آنلاین شرکت کنید و با دیگر بازیکنان رقابت کنید.

- دنیای آزاد: بازی شامل دنیای آزادی است که می توانید در آن جاده های جزیرهٔ مان را آزادانه بگردید و به اکتشاف و چالش های مختلف بپردازید.

- گرافیک و صدا: بازی دارای گرافیک واقع گرایانه و صداهای واقعی از مسابقات موتورسواری است که شما را به تجربه ای زنده از TT می برد.


تریلر بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 3آموزش نصب بازی TT Isle of Man Ride on the Edge 3


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید.

4 - تمامی محتویات پوشه RUNE را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

TT.Isle.Of.Man.Ride.on.the.Edge.3  TT.Isle.Of.Man.Ride.on.the.Edge.3  TT.Isle.Of.Man.Ride.on.the.Edge.3  TT.Isle.Of.Man.Ride.on.the.Edge.3


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 11.6 گیگابایت
   (4.4/5)

حداقل سیستم مورد نیاز


Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel i3 4130T (2.9 GHz) / AMD FX 6300 (3.5 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 (2 GB) / AMD Radeon HD 5970 (2 GB)
DirectX: Version 12
Storage: 14 GB available space


سیستم پیشنهادی


Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10/11
Processor: Intel i5 6600K (3.5 GHz) / AMD Ryzen 5 1600X (3.6 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB) / AMD R9 290X (4 GB)
DirectX: Version 12
Storage: 14 GB available space

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت