آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی Another Crab's Treasure بازی گنج خرچنگ برای PC

دانلود بازی Another Crab's Treasure بازی گنج خرچنگ دیگر برای PC

بازی Another Crab's Treasure دنیایی خارق العاده و جذاب را در زیر آب تصویر کنید که به کمک یک خرچنگ دوست داشتی و بامزه قادر هستید به ماجراجویی و کاوش اقیانوس بپردازید، این گیم چالش‌ها و ماموریت‌های جذابی را پیش روی شما قرار می‌دهد که با در اختیار گرفتن شخصیت خرچنگ باید به دنبال گنج‌های گمشده زیر دریا بگردید تمامی آنها را پیدا کنید. سلاح‌های خاصی در اختیار شما نیست و باید به ساده‌ترین روش ممکن مراحل و چالش‌ها را به پایان برسانید.

بازی Another Crab's Treasure به شما امکان می‌دهد در یک پادشاهی پر جنب و جوش غوطه ور شوید که در آستانه سقوط است. شخصیت اصلی این بازی یک خرچنگ بامزه است که در یک شکار گنج قرار می‌گیرد تا بتواند پوسته بازپرداخت خود را خریداری کند. شما به عنوان بازیکنان از طریق دنیای زیرزمینی رنگارنگ به سمت ماجراجویی حرکت می‌کنید، دنیای زیر آب بسیار گسترده و وسیع است و به همین سادگی‌ها نمی‌توانید تمامی بخش‌های زیر آب را کاوش کنید پس با دقت به محیط اطراف خود خیره شوید. بدنیست بدانید ایده نوآورانه این اثر بی‌تردید سبب خواهد شد تا میل گیمرها نسبت به دانلود بازی Another Crab's Treasure برای کامپیوتر بیشتر از چیزی باشد که سازنده انتظارش را داشته است.


دانلود Another Crab's Treasure

✅ نام نرم افزارAnother Crab's Treasure❤️ تعداد دانلود94
⭐نسخه نرم افزار2024🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 10 به‌بالا | نسخه 64 بیتی🔆 حجم فایل3.9 گیگابایت

دانلود بازی Another Crab's Treasure بازی گنج خرچنگ دیگر برای PC


دانلود بازی Another Crab's Treasure


بازی Another Crab's Treasure مانند یک بازی تخیلی و منحصر به فرد است که چشم‌انداز تازه‌ای را در ژانر ماجراجویی کلاسیک ارائه می‌دهد. بازیکنان با استفاده از داستان‌های جذاب و محیط زیست پر جنب و جوش، می‌توانند یک تجربه بازی جذاب و لذت بخش را انتظار داشته باشند، زیرا آنها با خرچنگ بامزه قادر هستند به ماجراجویی و پیدا کردن گنج بپردازند، تمامی مهارت‌های خود را بکار ببرید تا در ماموریت‌های خود موفق باشید. ویژگی‌ها و قابلیت‌های کلیدی بسیاری در این بازی نهفته است که بدنیست بدانید درون گیم پلی عالی آن می‌توانید با مراحل فرعی متعددی نیز مواجه شوید که این موضوع سبب سرگرمی شما برای زمان‌های طولانی‌تر خواهد شد. درکنار این موضوع شاهد طراحی و زیبایی‌های بسیاری در این عنوان هستیم که پیشنهاد می‌شود دانلود بازی Another Crab's Treasure برای PC را ساده از دست ندهید و باما در ادامه همراه باشید.


ویژگی های کلیدی بازی Another Crab's Treasure


  • قرارگیری در نقش یک خرچنگ بامزه برای انجام ماجراجویی
  • وجود انواع مختلف چالش ها و ماموریت ها در بازی
  • کامل کردن داستان اصلی و پیدا کردن گنج های متنوع
  • بکارگیری مهارت های متنوع برای کامل کردن چالش ها 
  • کنترل کامل شخصیت بازی و کاوش دنیای زیر آّب لیست دانلودآموزش ها سیستم مورد نیاز

سیستم پیشنهادی


  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 10 or newer
  • Processor: 2.5 GHz or faster
  • Memory: 4 GB RAM
  • Storage: 2 GB available space
پسورد فایل :
کپی