آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود آنتی ویروس وب روت برای کامپیوتر Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus 9.0.21.18

دانلود Webroot SecureAnywhere برای ویندوز

Webroot SecureAnywhere امنیتی کامل در مقابل ویروس ها، اسپایورها، و دیگر تهدیدات اینترنتی برای شما ایجاد می کند بدون آن که سرعت کامپیوتر شما پایین بیاید و فعالیت های روزمره و عادی شما مورد اختلال قرار بگیرد. اسکن های این برنامه بسیار سریع بوده و هرگونه خطری که سیستم شما را تهدید کند به سرعت حذف می شود. شما می توانید از امن شدن سیستم خود اطمینان حاصل نمایید.

Webroot SecureAnywhere دارای یکی از قوی ترین آنالیزهای ابری امن بوده و شما را ایمن نگه می دارد، صرف نظر از این که به کجا وصل شده باشید. اسکن ها در کمتر از دو دقیقه انجام می شوند و با این حال منابع سیستمی شما به مقدار بسیار کمی مورد استفاده قرار می گیرد. این اپلیکشن جلوی تهدیداتی که در سیستم شما می خواهند ظاهر شوند را به سرعت می گیرد و به شکل زنده و Real time از سیستمتان محافظت می کند. این ابزار جلوی سایت هایی که می خواهند با فیشینگ اطلاعاتتان را بدزند می گیرد و شما را آگاه می سازد که چه سایت هایی خطرناک هستند پیش از این که آن ها را بازدید کنید. با حفظ کردن یک پسورد می توانید تمامی رمز های عبور خود را مدیریت کنید و از آن ها در مکان های مختلف استفاده نمایید. وب روت کم حجم ترین آنتی ویروس نام برده می شود و کاملا آنلاین است.


ویژگی های نرم افزار Webroot SecureAnywhere :


- آگاه کردن کاربر از سایت های خطرناک

- جلوگیری از انواع ویروس ها، اسپایور ها و دیگر تهدیدات

- سرعت بسیار بالای اسکن ها

- استفاده اندک از منابع سیستمی

- مدیریت پسورد ها با یک رمز عبور کلی

- جلوگیری از سایت های فیشینگ

- شناسایی لینک های خطرناک و اطلاع رسانی به کاربر

- حفظ اطلاعات شخصی کاربر

- اسکن ابری و ایمن، با جلوگیری از جدیدترین تهدیدات


تصاویری از محیط نرم افزار Webroot SecureAnywhere :


دانلود Webroot SecureAnywhere برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی