آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » دانلود نرم افزار Wavesequencer Hyperion v1.55 برنامه مجموعه صداهای مدرن در حوزه طراحی

دانلود نرم افزار Wavesequencer Hyperion v1.53 برنامه مجموعه صداهای مدرن در حوزه طراحی

نرم افزار Wavesequencer Hyperion عنوان یک مجموعه صداهای بی‌نهایت مدرن در حوزه طراحی که به شما امکان می‌دهد انواع مختلف صداها در سبک‌های متنوع را در اختیار داشته باشید. این ابزار، به عنوان یک شاهکار موجود در ماژول‌های دیجیتالی معاصر، فضایی برای طراحی صدا بی‌پایان برای کاربران ایجاد می‌کند. از این برنامه به عنوان یک ابزار خلاقانه برای ایجاد صداهای شگفت انگیز استفاده می‌شود که الهام از موسیقی و صداهای دهه 80 می‌باشد.

نرم افزار Wavesequencer Hyperion شامل ماژول‌های دیجیتالی خاصی می‌باشد که به کاربران امکان کنترل و ایجاد صداهای منحصر به فرد را می‌دهد. این نرم‌افزار احتمالاً الهام گرفته از صداها و موسیقی دهه 80 به منظور ایجاد صداهای واقعی صداها بوده تا بتوانید موسیقی‌های منحصر به فردی را به وجود آورید، با توجه به توضیحات، قابلیت‌های Hyperion این عنوان برای ساخت قطعات انحصاری و خلاقیت در موسیقی‌سازی و برای طراحان صدا مناسب باشد.

دانلود نرم افزار Wavesequencer Hyperion v1.53 برنامه مجموعه صداهای مدرن در حوزه طراحی


دانلود نرم افزار Wavesequencer Hyperion


یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها در این نرم‌افزار قابلیت انعطاف‌پذیری و قابلیت شخصی‌سازی می‌باشد، شما به سادگی می‌توانید با وجود انواع مختلف ابزارها تمامی صداها و موسیقی‌های خودتان را به دلخواه شخصی‌سازی نمایید، بدون شک اگر جزو طراحان هستید به ساخت صداهای خاص علاقه دارید وجود این نرم‌افزار برایتان بسیار ضروری است و به کمک آن می‌توانید صداهای خارق العاده‌ای را به وجود آورید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Wavesequencer Hyperion


  • - شامل ماژول‌های دیجیتالی خاصی برای خلق صداهای جذاب
  • - الهام گرفته شده از صداها و موسیقی های دهه 80
  • - امکان کنترل و ایجاد صداهای منحصر به فرد و مجزا
  • - استفاده از انواع مختلف صداها در دسته های متنوع
  • - انعطاف‌پذیری و قابلیت شخصی‌سازی صداها و موسیقی ها


پسورد فایل :
کپی