آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » گوناگون » نرم افزار آموزشی » دانلود نرم افزار MadCap Flare 2023 v19.1.8677.41286 برنامه تولید محتوا و مدیریت محتوای آموزشی

دانلود MadCap Flare

MadCap Flare یک نرم افزار تولید محتوا و مدیریت دانش است که برای ایجاد مستندات فنی، راهنماهای کاربری، وبسایت ها و محتوای آموزشی استفاده می شود. این نرم افزار امکاناتی برای ایجاد و ویرایش محتوا، مدیریت و ترجمه محتوا، تولید خروجی های چندرسانه ای و مدیریت وبسایت ها را فراهم می کند. MadCap Flare به صورت یک ابزار تکمیلی برای تیم های فنی، مدیران محتوا و توسعه دهندگان وب استفاده می شود و به آنها کمک می کند تا محتوای خود را به صورت موثر و با کیفیت بالا ارائه دهند.

نرم افزار ابزارهای قدرتمندی برای ایجاد و ویرایش محتوا نظیر ویرایشگر متنی پیشرفته، ابزارهای مدیریت تصاویر و چندرسانه ای، امکانات ویرایش CSS و HTML، و امکانات مدیریت محتوا فراهم می کند، همچنین امکاناتی برای ایجاد و مدیریت فرایند ترجمه محتوا از جمله امکانات مانیتورینگ و مدیریت تغییرات ترجمه، و امکانات برای ایجاد و توزیع نسخه های چندزبانه از محتوا را نیز فراهم می کند.


دانلود MadCap Flare

✅ نام نرم افزار MadCap Flare ❤️ تعداد دانلود 38
⭐نسخه نرم افزار 2023 v19.1.8677.41286 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   ویندوز 10 به بالا | 64 بیتی 🔆 حجم فایل 1 گیگابایت

 MadCap Flare امکاناتی برای تولید خروجی های چندرسانه ای مانند PDF، HTML5، وبسایت های رسا و قابل تعامل و خروجی های برای دستگاه های موبایل را داراست. این نرم افزار همچنین امکانات مدیریت وبسایت از جمله امکانات برای ایجاد و مدیریت منوها، ناوبری، و ساختار وبسایت را نیز فراهم می کند.


MadCap Flare


قابلیت های کلیدی MadCap Flare


- ایجاد و ویرایش محتوا
- مدیریت ترجمه
- تولید خروجی های چندرسانه ای
- مدیریت وبسایت
- ایجاد و مدیریت دانش
- ایجاد راهنماهای کاربری
- ویرایش CSS و HTML
- مدیریت محتوا
- امکانات چندزبانگی
- ارتباط با تیم
- امکانات گزارش دهی
- سازگاری با استانداردها


آموزش نصب و فعال سازی MadCap Flare1 - بسته را از حالت فشرده خارج کرده و نرم افزار را نصب کنید.
2 - وارد پوشه Keygen همراه فایل دانلودی شوید و فایل Keygen.exe را اجرا کنید. ( تا پایان فعال سازی این فایل را نبندید )
3 - در فایل Keygen به ترتیب روی دکمه های Host blocking سپس Patching و در نهایت Keygening کلیک کنید.
4 - مقدار جلوی عبارت SerialNr را کپی کنید.
5 - نرم افزار را اجرا کنید و سپس گزینه Active your License را انتخاب کنید. در کادر آن مقدار SerialNr که در مرحله قبلی کپی کرده بودید را وارد کنید. سپس روی Next کلیک کنید. برای Email مقدار قید شده در Keygen را وارد کنید. برایبخش های name و last name اطلاعات دلخواه خودتان را وارد کنید.
6 - در مرحله بعدی Manual Activation را انتخاب کنید. سپس روی Next کلیک کنید ، یک بخش برای شما باز می شود به فایل keygen برگردید و   Activation Code را کپی کرده و در این بخش کپی کنید و مراحل فعال سازی را به اتمام برسانید و تمام


لیست دانلود سیستم مورد نیاز

- 8 GB memory (RAM)
- 1.9 GB available hard drive space
- Windows 11/ Windows 10, 32 or 64 bit, including all required updates

پسورد فایل :
کپی