حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » گوناگون » فایل و دیسک » دانلود Gnome Partition Editor (GPartEd) Live 1.5.0-1 پارتیشن بندی هارد از طریق بوت

دانلود Gnome Partition Editor برای ویندوز

Gnome Partition Editor یک partition manager است که به شما امکان تغییر سایز دادن، کپی کردن، یا حرکت دادن پارتیشن ها بدون از دست دادن اطلاعات را می دهد. بهترین راه برای دسترسی به تمامی ویژگی های GParted application استفاده از GParted Live bootable image است. GParted Live به شما امکان استفاده از GParted را بر روی لینوکس، ویندوز، یا مکینتاش می دهد. شما می توانید درایو C خود را گسترش دهید یا سایز آن را کاهش دهید. امکان بازیابی داده ها نیز وجود دارد. اکشن های مختلفی همچون ساختن یا حذف کردن، تغییر سایز دادن، بررسی لیبل ها، تنظیم UUID جدید، کپی و پیست کردن، چک کردن و ... را می توانید در این برنامه بیابید.
فایل سیستم های متنوعی مانند btrfs, ext2 / ext3 / ext4, fat16 / fat32, hfs / hfs+, linux-swap, lvm2 pv, nilfs2, ntfs reiserfs / reiser4, ufs, xfs J توسط این برنامه پشتیبانی می شوند و امکان مدیریت آن ها را خواهید داشت. Gnome Partition Editor را می توانید بر روی یک سی دی رایت بزنید و در بوت از امکانات مختلف آن استفاده کنید. کار کردن با این نرم افزار آسان می باشد و انواع کاربران می توانند از آن استفاده کنند. Gnome Partition Editor برای مواقعی که Grabber به مشکل خورده است نیز قابل استفاده است. از سایر نرم افزار پارتیشن بندی هارد می توان به دانلود پاراگون هارد دیسک منیجر , دانلود NIUBI Partition Editor و دانلود Parted Magic اشاره داشت.

ویژگی های نرم افزار Gnome Partition Editor


- حذف کردن و ساختن پارتیشن ها

- کپی و حرکت دادن پارتیشن ها

- تغییر سایز دادن پارتیشن ها

- عوض کردن لیبل و چک کردن

- تنظیم کردن UUID جدید

- پشتیبانی از فرمت های مختلف

- رابط کاربری دوستانه


اطلاعات تکمیلی دانلود Gnome Partition Editor (GPartEd) Live :


✅ نام نرم افزارGnome Partition Editor (GPartEd) Live
⭐نسخه نرم افزار1.5.0-1
🔃 تاریخ آپدیت01 اسفند 1401
✔️ نیازمند سیستمتحت بوت
❤️ تعداد دانلود3636
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل330 مگابایت

تصاویری از محیط نرم افزار Gnome Partition Editor :


دانلود Gnome Partition Editor برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 330 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت