آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » گوناگون » فایل و دیسک » دانلود Gnome Partition Editor (GPartEd) Live 1.5.0-6 پارتیشن بندی هارد از طریق بوت

دانلود Gnome Partition Editor برای ویندوز

Gnome Partition Editor یک partition manager است که به شما امکان تغییر سایز دادن، کپی کردن، یا حرکت دادن پارتیشن ها بدون از دست دادن اطلاعات را می دهد. بهترین راه برای دسترسی به تمامی ویژگی های GParted application استفاده از GParted Live bootable image است. GParted Live به شما امکان استفاده از GParted را بر روی لینوکس، ویندوز، یا مکینتاش می دهد. شما می توانید درایو C خود را گسترش دهید یا سایز آن را کاهش دهید. امکان بازیابی داده ها نیز وجود دارد. اکشن های مختلفی همچون ساختن یا حذف کردن، تغییر سایز دادن، بررسی لیبل ها، تنظیم UUID جدید، کپی و پیست کردن، چک کردن و ... را می توانید در این برنامه بیابید.
فایل سیستم های متنوعی مانند btrfs, ext2 / ext3 / ext4, fat16 / fat32, hfs / hfs+, linux-swap, lvm2 pv, nilfs2, ntfs reiserfs / reiser4, ufs, xfs J توسط این برنامه پشتیبانی می شوند و امکان مدیریت آن ها را خواهید داشت. Gnome Partition Editor را می توانید بر روی یک سی دی رایت بزنید و در بوت از امکانات مختلف آن استفاده کنید. کار کردن با این نرم افزار آسان می باشد و انواع کاربران می توانند از آن استفاده کنند. Gnome Partition Editor برای مواقعی که Grabber به مشکل خورده است نیز قابل استفاده است. از سایر نرم افزار پارتیشن بندی هارد می توان به دانلود پاراگون هارد دیسک منیجر , دانلود NIUBI Partition Editor و دانلود Parted Magic اشاره داشت.

دانلود Gnome Partition Editor (GPartEd) Live

✅ نام نرم افزار Gnome Partition Editor (GPartEd) Live ❤️ تعداد دانلود 3979
⭐نسخه نرم افزار 1.5.0-6 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   تحت بوت 🔆 حجم فایل 330 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Gnome Partition Editor


- حذف کردن و ساختن پارتیشن ها

- کپی و حرکت دادن پارتیشن ها

- تغییر سایز دادن پارتیشن ها

- عوض کردن لیبل و چک کردن

- تنظیم کردن UUID جدید

- پشتیبانی از فرمت های مختلف

- رابط کاربری دوستانه

تصاویری از محیط نرم افزار Gnome Partition Editor :


دانلود Gnome Partition Editor برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی