حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » گوناگون » فایل و دیسک » دانلود Transcend SSD Scope 4.14 بررسی و تست ssd

دانلود Transcend SSD Scope برای ویندوز

Transcend SSD Scope نرم افزاری پیشرفته و در عین حال با رابط کاربری ساده می باشد که با آن می توانید ssd خود را سالم و بهینه نگه دارید. این نرم افزار از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا استفاده می کند تا شرایط ssd تان را نشان دهد و عملکرد کلی آن را به نمایش بگذارد. ویژگی های مفید این برنامه شامل اطلاعات درایو، وضعیت s.m.a.r.t، عیب یابی، پاک سازی امن، بروزرسانی firmware و ... م یباشد. این اپلیکیشن می تواند طول عمر باقی مانده ssd شما را نشان دهد. امکان فعل کردن trim وجود دارد و حتی سلامت سیستم شما نیز نشان داده می شود. این اپلیکیشن برای استفاده محصولات transcend توسعه داده شده است.

رابط کاربری برنامه بسیار ساده می باشد و می توانید دما، طول عمر باقی مانده، ظرفیت و سایر اطلاعات را به راحتی در آن مشاهده کنید. حتی نام مدل، سریال نامبر، و بسیاری دیگر از اطلاعات اساسی برای شما نشان داده می شود. در بخش pc information قادر به مشاهده کردن اطلعات سیستم خود هستید. ابزار متنوعی نیز در برنامه در اختیار شما قرار می گیرد که با آن ها می توانید نیاز هایتان را برطرف نمایید. این اپلیکیشن دارای بخش help نیز هست که به شما کمک کند راحت تر با ویژگی های متنوع آن آشنا شوید. حتی میزان درجه درمای هاردتان را می توانید در این اپلیکیشن در کنار سایر اطلاعات نظیر فضای کل و فضا باقی مانده به راحتی مشاهده کنید. Abelssoft SSD Fresh از دیگر برنامه های مرتبط می باشد.

ویژگی های نرم افزار Transcend SSD Scope


- نمایش میزان سلامت

- نمایش دمای هارد

- نمایش ظرفیت باقی مانده

- امکان پاک کردن امن اطلاعات

- نمایش اطلاعات جزئی هارد

- نمایش اطلاعات کامپیوتر

- پشتیبانی از system clone

توضیحاتی در باره Transcend SSD Scope

Transcend SSD Scope نرم افزاری پیشرفته و در عین حال با رابط کاربری ساده می باشد که با آن می توانید ssd خود را سالم و بهینه نگه دارید. این نرم افزار از جدیدترین تکنولوژی

نحوه دانلود Transcend SSD Scope چگونه است؟

Transcend SSD Scope به صورت رایگان و با حجم نیم بها قابل دانلود از سایت می باشد.


دانلود Transcend SSD Scope 4.14 بررسی و تست ssd

✅ نام نرم افزارTranscend SSD Scope
⭐نسخه نرم افزار4.14
🔃 تاریخ آپدیت21 اردیبهشت 1402
✔️ نیازمند سیستمویندوز 7 به بالا
❤️ تعداد دانلود246
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل4 مگابایت

تصاویری از محیط نرم افزار Transcend SSD Scope :


دانلود Transcend SSD Scope برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 4 مگابایت
   (3.6/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت