آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » گوناگون » فایل و دیسک » دانلود نرم افزار Crucial Storage Executive 9.09.092023.03 بهینه سازی و افزایش سرعت SSD

دانلود Crucial Storage Executive

Crucial Storage Executive یک ابزار مدیریتی است که توسط شرکت Crucial برای مدیریت و بهینه سازی حافظه های SSD و RAM تولید شده است. این نرم افزار امکانات مختلفی از جمله بررسی وضعیت سلامتی حافظه، بهینه سازی عملکرد، بررسی و بهینه سازی فضای خالی، بروزرسانی firmware و ارائه گزارش های جامع درباره عملکرد حافظه ها را فراهم می کند. این نرم افزار به کاربران این امکان را می دهد تا حافظه های خود را بهتر مدیریت کرده و عملکرد آن ها را به حداکثر برسانند.
با Storage Executive، می توانید میزان فضای ذخیره سازی (گیگابایت) را که استفاده کرده اید را مشاده کنید، آخرین درایور را دانلود کنید، دمای SSD را کنترل کنید، رمزگذاری خود را بازنشانی کنید، و ویژگی Momentum Cache را فعال کنید، که مجموع این کارها باعث افزایش SSD تا 10 برابر می شود.


دانلود Crucial Storage Executive

✅ نام نرم افزار Crucial Storage Executive ❤️ تعداد دانلود 24
⭐نسخه نرم افزار 9.09.092023.03 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   ویندوز 10 به بالا | 64 بیتی 🔆 حجم فایل 210 مگابایت

نرم افزار Crucial Storage Executive امکاناتی برای تشخیص و رفع مشکلات حافظه های SSD و RAM نیز دارد، که این امر می تواند به کاربران کمک کند تا از عمر و عملکرد بهتری از حافظه های خود برخوردار شوند. این نرم افزار رایگان بوده و برای سیستم های عامل Windows و macOS قابل دسترسی است. به کمک Crucial Storage Executive، کاربران می توانند بهترین عملکرد را از حافظه های SSD و RAM خود به دست آورند و مشکلات آن ها را به سرعت شناسایی و رفع کنند. دانلود Transcend SSD Scope و دانلود SSD Booster .NET از دیگر نرم افزارهای مرتبط می باشند.


Crucial Storage Executive


مزایای Storage Executive

- ویژگی Momentum Cache را فعال کنید و سرعت SSD را تا 10 برابر سریعتر کنید
- آخرین فریمور دانلود کنید
- ببینید چقدر فضای ذخیره سازی استفاده کرده اید
- دمای عملکرد SSD و سلامت کلی خود را کنترل کنید
- رمزگذاری SSD خود را بازنشانی کنید
- شماره مدل SSD خود را برای گارانتی تأیید کنید
- تمام داده های ذخیره شده در درایو را پاک کنید


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی