آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » مدیریت PDF » دانلود PDF Desktop Repair 6.27.2.3 – نرم افزار تعمیر پی دی اف برای ویندوز

دانلود 3-Heights PDF Desktop Repair Too برای ویندوز

3-Heights PDF Desktop Repair Tool نرم افزاری قدرتمند می باشد که پی دی اف های شما را آنالیز می کند و در صورت پیدا کردن هرگونه خطا و مشکل، اقدام به تعمیر آن ها می کند. پی دی اف هایی که در اثر اشتباهات انتقال ftp خراب شده اند یا در اثر کرش شدن سیستم، اطلاعاتشان از دست رفته است را با کمک این برنامه می توانید بازیابی کنید. 3-Heights PDF Desktop Repair Tool تا جایی که می تواند محتواهای پی دی اف را بازیابی می کند و آن را در اختیار کاربر می گذارد. حتی تصاویر و جزئیات صفحات نیز طی این عملیات بازیابی می شوند. دقت این نرم افزار بسیار بالا می باشد و کار کردن با توابعی که در اختیار کاربر قرار می گیرد آسان می باشد. سرعت بازیابی داده ها بسیار بالا بوده و می توانید تنظیمات تعمیر را به شکل دلخواه شخصی سازی کنید.

Heights PDF Desktop Repair Tool نرم افزاری قدرتمند برای تعمیر کردن pdf هایی می باشد که corrupt شده اند. این اپلیکیشن به شکل خودکار مشکلات همچین pdf هایی را پیدا می کند. خطا در تولید pdf، یا ویرایش آن، خطا در انتقال pdf از پروتکل ftp، کرش خوردن سیستم حین تولید pdf، اختلالات شبکه یا کپی ناقص فایل سبب می شود که با خطای corrupt بودن فایل pdf تان مواجع شوید. این خطا می تواند سبب از دست رفتن داده های مهم فایلتان شود یا دیگر فایل pdf باز نشود. Heights PDF Desktop Repair Tool اطلاعاتی که هنوز سالم مانده اند را از pdf شما استخراج می کند و آن ها را در فایل دیگری روی سیستمتان ذخیره سازی می کند. سه مشخصه اصلی این اپلیکیشن سرعت بالای آن، مکانیسم همه جانبه آن و مناسب بودن آن برای سیستم عامل های مختلف می باشد.

Heights PDF Desktop Repair Tool با دقت بالایی خرابی های فایل pdf شما را شناسایی می کند. این اپلیکیشن به پلتفرمی که روی آن کار می کنید و وابسته نیست و بر روی سیستم عامل های مختلف قال اجراست. امکان تعریف پروفایل های مختلف برای خروجی های دلخواه وجود دارد. سرعت بازیابی داده ها به خصوص در سیستم های مدرن به شکل قابل توجهی نسبت به دیگر برنامه ها بالاست. دانلود نرم افزار ByteScout PDF Multitool  و دانلود نرم افزار Stellar Phoenix Repair for PDF از دیگر برنامه های تعمیر پی دی اف می باشد.


دانلود PDF Desktop Repair

✅ نام نرم افزارPDF Desktop Repair❤️ تعداد دانلود3344
⭐نسخه نرم افزار6.27.2.3🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل9 مگابایت

ویژگی های نرم افزار 3-Heights PDF Desktop Repair Tool

 

- رابط کاربری مناسب

- مستقل از پلتفرم ها

- امکان شخصی سازی عملیات تعمیر

- سرعت بسیار بالا در بازیابی

- شناسایی دقیق اطلاعات

- نصب فقط در ویندوزهای 64 بیتی

- ارائه شده برای پلتفرم های مختلف

- تعمیر کردن انواع فایل های pdf

- سرعت بالا در بازیابی اطلاعات

- ارائه ابزار های مختلف برای تعمیر فایل

- کم حجم و سبک

- رابط کاربری ساده و کلاسیک

- استخراج صفحات سالم از pdf

- سازگار با ورژن های مختلف pdf

 

تصاویری از محیط نرم افزار 3-Heights PDF Desktop Repair Tool :

 

دانلود 3-Heights PDF Desktop Repair Tool برای ویندوز

 

 


پسورد فایل :
کپی