حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » گوناگون » مدیریت PDF » دانلود نرم افزار ByteScout PDF Multitool 13.3.0.4515 مدیریت , برش و تعمیر و تبدیل پی دی اف ها

دانلود ByteScout PDF Multitool برای ویندوز

ByteScout PDF Multitool نرم افزار یجامع برای تبدیل فایل های پی دی اف به فرمت های مختلف تصویری و document می باشد. شما می توانید فایل های آسیب دیده را مشاهده کنید، و محتوای فایل ها را استخراج کنید. این نرم افزار تمامی ابزار لازم برای مدیریت پی دی اف ها را در اختیار شما قرار می دهد. از فرمت های رایجی نظیر TXT, CSV, HTML پشتیبانی می شود. شما می توانید فایل  های پی دی اف خود که از تصویر های اسکن شده تشکیل شده اند را با قابلیت OCR به پی دی اف های قابل ویرایش تبدیل کنید. البته از تمامی زبان ها پشتیبانی نمی شود. این نرم افزار امکان تبدیل PDF به فایل اکسل را نیز به شما می دهد.

TABLE های موجود در فایلتان به شکل خودکار شناسایی می شود. امکانترکیب کردن یا تکه تکه کردن صفحات دلخواه از یک پی دی اف وجود دارد. شما می توانید فایل های موجود در یک پی دی اف را به سادگی استخراج کنید. پرینت گرفتن فایل های پی دی اف نیز امکان پذیر می باشد. این برنامه بسیار کم حجم بوده و کار کردن با آن آسان می باشد. در پنل سمت چپ ByteScout PDF Multitool می توانید انواع امکانات آن را بیابید.

ویژگی های نرم افزار ByteScout PDF Multitool


- دسته بندی امکانات برنامه در لیستی مناسب

- قابل استفاده برای تمامی کاربران

- سرعت بالا در تبدیل کردن پی دی اف ها

- دارای قابلیت ocr برای تبدیل کردن فایل ها

- کم حجم و سبک، مناسب برای سیستم های قدیمی

- امکان تبدیل پی دی اف به انواع فرمت های تصویری

- استخراج داده ها از فایل های pdf

- شناسایی خودکار table های موجود در فایل پی دی اف


تصاویری از محیط نرم افزار ByteScout PDF Multitool :


دانلود ByteScout PDF Multitool برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 290 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت