آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » گوناگون » بازیابی اطلاعات » دانلود DVR Examiner 3.11.1 بازیابی ویدیو از هارد DVR

دانلود DVR Examiner برای ویندوز

DVR Examiner نرم افزاری برای بازیابی ویدیو و متاداده های آن از سیستم های نظارتی DVR به شکل قانونی می باشد. با کمک این برنامه می توانید در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید و ویدیوهای شاهد و گواه را با بازیابی اطلاعات به شکل مستقیم از DVR خود بدست آورید. از شر رمزهای عبور و پسورد ها برای بازیابی ویدیو خلاص شوید و به فایل های ویدیوی حذف شده دسترسی پیدا کنید. با دسترسی مستقیم به هارد درایو DVR این برنامه قادر به bypass کردن هر رمز عبور سیستمی ای است و می تواند داده ها را در سیستم هایی که دیگر کار نمی کنند بازیابی کند.
این نرم  افزار قادر به شناسایی فایل سیستم اختصاصی DVR که توسط سیستم نظارتی مورد استفاده قرار می گیرد می باشد، و این بدین معنی است که شما نیازی به دانستن مدل DVR خود نخواهید داشت. این نرم افزار هارد درایو را مورد اسکن قرار می دهد و کلیپ هایی که قابلیت بازیابی دارند را شناسایی می کند. کاربران می توانند به سادگی لیست کلیپ های خود را مرتب کنند، یا بر ریو آن ها فیلتر بگذارند تا ویدیوی مورد نیاز خود را به سادگی پیدا کنند. شما می توانید ویدیو های DVR را با کمک این نرم افزار به شکل درون برنامه ای مشاهده کنید و به آ« ها دسترسی داشته باشید.

دانلود DVR Examiner

✅ نام نرم افزارDVR Examiner❤️ تعداد دانلود16217
⭐نسخه نرم افزار3.11.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل315 مگابایت

ویژگی های نرم افزار DVR Examiner


- پیش نمایش و یافتن نقطه خادثه

- نمایش لیستی از کلیپ های قابل بازیابی

- دور زدن رمز های عبور

- اسکن تمام هارد درایو و شناسایی فایل ها

- شناسایی خودکار مدل DVR بدون داشتن اطلاعات قبلی

- استخراج فایل هایی که قابل بازیابی هستند


برای فعال سازی نرم افزار فایل داخل پوشه keygen را به صورت کلیک راست run as administrator اجرا کرده و منتظر بمانید لایسنس ایجاد شود لایسنس ایجاد شده را کپی و در فعال سازی نرم افزار استفاده کنید.

تصاویری از محیط نرم افزار DVR Examiner:


دانلود DVR Examiner برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی