آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود Grub2Win 2.4.0.3 بوت منیجر برای نصب چندین سیستم عامل

دانلود Grub2Win برای ویندوز

Grub2Win بوت منیجری را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان بوت کردن سیستم از سیستم عامل های مختلف را در هر بار که کامپیوتر را روشن می کنید می دهد. بسیاری از کاربرانی که چند سیستم عامل را بر روی سیستم خود نصب می کنند با مشکل رو به رو می شوند. به عنوان مثال، فردی ممکن است چند نسخه از ویندوز، لینوکس و مکینتاش را بر روی یک سیستم داشته باشد. بدون داشتن بوت منیجری مناسب، با هر بار روشن شدن سیستم تنها یک سیستم عامل به شکل پیش فرض بالا می آید. بنابرین، داشتن یک بوت منیجر تحت چنین شرایطی ضروری به نظر می رسد.

این نرم افزار به شما امکان نصب سیستم عامل های مختلف را بر روی پارتیشن های جداگانه می دهد، بنابرین شانس ایجاد تداخل بین سیستم عامل های مختلف کاهش پیدا می کند. در صورتی که می خواهید سیستم عاملی جدید را امتحان کنید با این حال از انجام این کار مطمئن نیستید، از این برنامه استفاده کنید تا سیستم عامل انتخابیتان را در کنار OS فعلی نصب نمایید. این نرم افزار از BIOS firmware پشتیبانی می کند و امکان نصب سیستم عامل هایی نظیر ویندوز 10، 8، 7، ویستا و ایکس پی ، ویندوز 11 را به شما می دهد.


دانلود Grub2Win

✅ نام نرم افزارGrub2Win❤️ تعداد دانلود6220
⭐نسخه نرم افزار2.4.0.3🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل11 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Grub2Win


- عدم تغییر  در رجیستری سیستم

- مولتی بوت ایمن سیستم عامل های مختلف

- بدون ویروس، اسپایور و ... کاملا ایمن

- پشتیبانی از هاردهایی بسیار حجیم

- کاهش دادن امکان تداخل بین سیستم عامل های مختلف

- پیش نمایش و انتخاب تم بوت


به دلیل تحریم شدن ایران عزیرمان داخل نرم افزار حتما قبل از نصب و حین استفاده از نرم افزار اینترنت سیستم رو کامل قطع کنید

تصاویری از محیط نرم افزار Grub2Win :


دانلود Grub2Win برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی