دانلود Windows 11

Windows 11 بالاخره ویندوز 11 از راه رسیده است. در این نسخه از ویندوز شاهد تغییر رابط کاربری سیستم عامل به شکل قابل توجهی هستیم. این سیستم عامل، به نام sun valley رمزگذاری شده است. این نسخه از ویندوز، طراحی کاملا جدیدی دریافت کرده است. Redmond giant برای مدت طولانی در حال آماده سازی این طراحی برای ویندوز بوده است. اگرچه این پروژه از خیلی قبل در اینترنت ظاهر شد، مایکروسافت به شکل منظم اطلاعات ظاهر کاربری جدید آن را فاش می کرد و افرادی که در این پروژه حضور داشتند اطلاعات ناشناخته آن را به اشتراک می گذاشتند.

در این نسخه از ویندوز، منوی استارت بالای نوار وظیفه را می پوشاند. اگرچه این تغییر کوچکی است، با این حال، ظاهر سیستم عامل را بسیار تازه تر می کند. دکمه های کنترل در پنلی جداگانه قرار می گیرند و notification ها جدا می شوند. برخی از اعلامیه ها، مانند آن چه که پلیرها نشان می دهند نیز در بخش خاص خود قرار می گیرند. گوشه های تیز حذف می شوند و با ظاهری خمیده و مدرن جایگزین می گردند. از آن جایی که این گوشه ها تقریبا در همه جای سیستم عامل ظاهر شده اند، چنین تغییر کوچکی ظاهر ویندوز با شکل قابل توجهی عوض کرده است. در همه جا شاهد پس زمینه های شفاف با ماتی هستیم. این ویژگی حتی در اکسپلورر ویندوز نیز به چشم می خورد. افکت های بصری متنوع و چدیدی اضافه شده است. عناوین صفحات ضخیم تر شده اند و برخی از دکمه ها بزرگ تر هستند. فونت جدیدی نیز به ویندوز اضافه شده است که برای کاربران windows 10 build 21376 قبلا فاش شه است. ویندوز 11 آیکون های جدیدی خواهد داشت و آیکون های ویندوز 95 برای همیشه از آن حذف خواهند شد. در پست های قبل تر دانلود ویندوز 10 و دانلود ویندوز 10 کم حجم و دانلود ویندوز 7 و دانلود ویندوز 8.1 هم قرار گرفته است.

ادامه مطلب

دانلود Windows 11 Pro Lite برای ویندوز

Windows 11 Lite نسخه کم حجم از نسل جدید محصول مایکروسافت است ، بعد از آمدن ویندوز 11 و رونمایی از سیستم پیشنهادی مایکروسافت بسیاری از کاربران نا امید شدند ! چون در ویندوز 11 سخت افزار نسبتا قوی نیاز است و برای داشتن سرعتی پایدار باید پیش نیاز ها حتی المکان رعایت شود ، در این پست برای  شما نسخه لایت و کم حجم ویندوز 11 را آماده دانلود کرده ایم. در این نسخه بسیاری از امکانات ویندوز اصلی حذف شده است البته به نحوی حذف شده که به هسته اصلی آسیب نرساند و حذف این امکانات باعث شده که لفشار به سخت افزار بسیار پایین بیاد و برای به جای استفاده از ان برای اپ های ویندوز صرف گیم یا پردازش های نرم افزاری شود.

Windows 11 Lite برای کسانی که با ویجت ها و اپ های پیش فرض ویندوزی کاری ندارند ساخته شده است ، جامعه هدف را می توان به گیمر ها و کاربران حرفه ای و همچنین کسانی که سیستم ضعیفی برای نصب نسخه اصلی دارند نام برد، البته به لطفا TOOLBOX که بعد از نصب ویندوز 11 نصب می شود شما می توانید هر امکانی که حذف شده است را برگردانید و این نقطه عطف این بیلد از ویندوز است.

ادامه مطلب

دانلود نرم افزار Winpilot (BloatyNosy) 2024.4.7 برنامه بهینه‌سازی برای سیستم‌عامل ویندوز 11

نرم افزار Winpilot (BloatyNosy) یک ابزار debloater و بهینه‌سازی برای سیستم‌عامل ویندوز 11 است. این نرم‌افزار امکان تجزیه و تحلیل سیستم را فراهم می‌کند تا ویژگی‌های اضافی و بار غیرضروری را شناسایی کرده و غیرفعال کند. علاوه بر این، Winpilot BloatyNosy ابزارهای اضافی را نیز برای استفاده راحت‌تر شما فراهم می‌کند.

نرم افزار Winpilot (BloatyNosy) می‌تواند به بهبود عملکرد سیستم ویندوز 11 کمک کند و با از بین بردن بارهای غیرضروری، کارایی سیستم را افزایش دهد. برای استفاده بهینه از این نرم‌افزار، معمولا پیشنهاد می‌شود که از منابع معتبر و اصلی برای دانلود و استفاده کنید تا از امنیت داده‌ها و عملکرد سیستم اطمینان حاصل کنید. براساس تجزیه و تحلیل انجام شده، نرم‌افزار به کاربران پیشنهادات مرتبط با غیرفعال کردن ویژگی‌های اضافی می‌دهد و آن‌ها را به اولویت‌های مختلف رتبه‌بندی می‌کند.

ادامه مطلب

دانلود Get Windows 11 برای ویندوز

Get Windows 11 نرم افزاری ساده و سر راست می باشد که به شما امکان گرفتن کپی رسمی درز پیدا کرده ویندوز 11 را می دهد. با این اپلیکیشن می توانید سیستم عامل جدید مایکروسافت را تجربه کنید. با توجه به شوری که در اثر خبر انتشار ویندوز 11 به وجود آمده است، تعجب بر انگیز نیست اگر بسیاری بخواهند محیط آن را پیشاپیش تجربه کنند. وب سایت های مختلفی لینک های متعددی را برای ارائه ویندوز 11 گذاشته اند، اما شاید راه راحت تر دانلود ویندوز با کمک این برنامه باشد. Get Windows 11 نرم افزاری سورس باز، کم حجم و پر سرعت است که لینک های دانلود ویندوز 11 درز پیدا کرده را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید مکان دانلود فایل ها را تعیین کنید.

این اپلیکیشن دو مرحله لازم برای دانلود ویندوز 11 را به شما نشان می دهد. مرحله اول تعیین مکان ذخیره سازی فایل ها، و مرحله دوم کلیک بر روی کلید دانلود است. می توان این نکته را نیز ذکر کردن که فضای مورد نیاز برای دانلود ویندوز نیز نشان داده می شود. به حداقل 5 گیگابایت فضای خالی برای دانلود و البته نصب ویندوز 11 نیاز خواهید داشت. با توجه به حجم بالای ویندوز، باید صبور باشید. این اپلیکیشن در github ارائه شده است و از آن جایی که با سورس باز است، هیچ مشکلی ندارد و خطری شما را تهدید نمی کند.

ادامه مطلب