حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود نرم افزار ESEDatabaseView 1.66 برنامه نمایش اطلاعات دیتابیس ها برای ویندوز

دانلود ESEDatabaseView برای ویندوز

ESEDatabaseView نرم افزاری ساده برای نمایش اطلاعات دیتابیس های ese می باشد. این دیتابیس ها با نام jet blue نیز شناخته می شوند و فرمتشان .edb است. این اپلیکیشن می تواند تمام table هایی که در دیتابیس شما موجود هستند را نشان می دهد. می توانید table دلخواه خود را انتخاب کنید تا آن ها در برنامه نشان داده شوند. امکان خروجی گرفتن از اطلاعات در قالب انواع فایل های متنی را خواهید داشت. از فرمت هایی نظیر xml و html و ... پشتیبانی می شود.

می توانید اطلاعاتتان را در اکسل نیز کپی و ذخیره کنید. این اپلیکیشن از فایل هایی نظیر contacts.edb، WLCalendarStore.edb، Mail.MSMessageStore، WebCacheV24.dat، Mailbox Database.edb، Windows.edb و ... پشتیبانی می شود. این نرم افزار ظاهری بسیار ساده دارد و حجم آن به چند کیلوبایت محدود می شود. ESEDatabaseView قادر است اطلاعات شما را با سرعت بالایی لود کند. اطلاعات دیتابیس در جدول های مناسب نشان داده می شود. هدرهای دیتابیس در ستون های برنامه نشان داده می شوند. در هر سطر، رکوردهایی که در دیتابیس ذخیره شده اند نشان داده می شوند. این اپلیکیشن به شکل رایگان ارائه شده است و می توانید آن را بدون هیچ مشکلی بروزرسانی کنید.

ویژگی های نرم افزار ESEDatabaseView:


- بسیار کم حجم و سبک

- کاملا رایگان با امکان بروزرسانی

- رابط کاربری ساده

- پشتیبانی از انواع فایل های .edb

- سرعت بالا در لود کردن اطلاعات

- نمایش جدول دلخواه از دیتابیس

- امکان خروجی گرفتن از اطلاعات

- سازگار با ورژن های مختلف ویندوز

تصاویری از محیط نرم افزار ESEDatabaseView:

دانلود ESEDatabaseView برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 75 کیلوبایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت