آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گوناگون » ابزارهای مفید » دانلود و نصب Esko ArtiosCAD 23.07.3268 نرم افزار طراحی جعبه های سه بعدی محصولات

دانلود Esko ArtiosCAD

نرم افزار ArtiosCAD یکی از قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه طراحی و تبدیل ایده های بسته بندی به محصولات واقعی است. این نرم افزار توسط شرکت Esko توسعه یافته است. ArtiosCAD ابزارهایی را برای طراحی و ساخت انواع بسته بندی ها، جعبه ها، کارتن ها و تراشه های مختلف ارائه می دهد.

مورد استفاده های ArtiosCAD شامل صنایع بسته بندی، چاپ و تولید محصولات کاغذی و کارتنی است. این نرم افزار از طراحی اولیه تا تولید نهایی، به طراحان و تولیدکنندگان کمک می کند تا فرآیند طراحی و ساخت بسته بندی ها را بهبود بخشند و زمان و هزینه ها را کاهش دهند.

استفاده از نرم افزار ArtiosCAD در صنعت بسته بندی باعث افزایش بهره وری و کیفیت تولید، کاهش خطاها و همچنین افزایش سرعت طراحی و تولید بسته بندی ها می شود. این نرم افزار توسط طراحان بسته بندی، شرکت های تولید کننده بسته بندی و اشخاص مرتبط با صنعت بسته بندی استفاده می شود.


دانلود Esko ArtiosCAD

✅ نام نرم افزارEsko ArtiosCAD❤️ تعداد دانلود250
⭐نسخه نرم افزار23.07.3268🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 11 به بالا | 64 بیتی🔆 حجم فایل2.4 گیگابایت

قابلیت های کلیدی Esko ArtiosCAD


- طراحی سه بعدی: این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد تا بسته بندی ها و جعبه ها را در یک محیط سه بعدی طراحی کنند و آن ها را از زوایای مختلف مشاهده کنند.

- قالب های آماده: ArtiosCAD قالب های طراحی آماده ای برای انواع بسته بندی ها ارائه می دهد که کاربران می توانند از آن ها استفاده کنند و سریع تر به نتایج مطلوب برسند.

- شبیه سازی: با استفاده از این نرم افزار، می توانید از قبل ببینید که چگونه بسته بندی شما در واقعیت به نظر خواهد رسید و به مشکلات طراحی پیش روید.

- ارائه نقشه ها و فایل های خروجی: قابلیت تولید نقشه ها و فایل های خروجی با فرمت های مختلف را دارد که برای تولید و تبدیل بسته بندی ها به محصول واقعی استفاده می شوند.


Esko ArtiosCAD


- اتصال به دستگاه های CNC: این نرم افزار با اکثر دستگاه های CNC موجود در صنعت بسته بندی ارتباط برقرار می کند و امکان تولید خودکار و سریع بسته بندی ها را فراهم می آورد.

اتصال به سیستم های مدیریت محتوا (PDM/PLM): ArtiosCAD امکان اتصال به سیستم های مدیریت محتوا را دارد، که این قابلیت به کاربران کمک می کند تا اطلاعات مربوط به طرح ها و بسته بندی هایشان را به صورت مدیریت شده و منظم در دسترس داشته باشند.

- طراحی دیجیتال: ArtiosCAD به کاربران امکان طراحی دیجیتال ارتقاء یافته ای از بسته بندی ها را می دهد، که باعث بهبود جذابیت و ارتقاء تجربه مصرف کنندگان می شود.

- ایجاد نقشه های برش: این نرم افزار قابلیت ایجاد نقشه های برش (die lines) را دارد که در فرآیند تولید و برش بسته بندی ها بسیار مهم است.

- بهینه سازی مصرف مواد: ArtiosCAD ابزارهایی را فراهم می کند که به کاربران کمک می کند مصرف مواد در طراحی بسته بندی ها را بهینه کنند و هدررفت را کاهش دهند.

- تحلیل هزینه: این نرم افزار به کاربران امکان تحلیل هزینه های تولید بسته بندی را می دهد تا از ابتدای فرآیند طراحی تا تولید و ارسال، هزینه ها را کنترل کنند.

- همکاری گروهی: ArtiosCAD قابلیت همکاری و اشتراک گذاری طرح ها و پروژه ها را بین اعضای یک تیم یا بین تیم های مختلف فراهم می کند.


آموزش نصب و فعال سازی Esko ArtiosCAD


1- فایل Esko Network License Manager 23.07.exe را اجرا و برنامه مدیریت لایسنس را نصب کنید.
 
2- از درون پوشه Setup: با اجرای فایل Setup.exe نرم افزار را نصب کنید.
اگر برای نصب گزینه Typical Installation را انتخاب کنید و باید یک رمز عبور برای خود تعریف کنید تا فرآیند نصب آغاز شود. (این رمز عبور را در محلی ذخیره کنید)

3- در مسیر C:\Esko\bg_prog_system_v010\bin_ix64 فایل flexnet_lm_admin.exe را اجرا کنید و سرویس را متوقف  (Stop) کنید.

4- از درون Crack پوشه Esko را در مسیر C:\ کپی و در صورت نیاز جایگزین کنید.

5- در مسیر C:\Esko\bg_data_system_v010 فایل licenses_e.dat را پیدا کنید:
فایل licenses_e.dat را در یک فایل notpad باز کنید و بجای DESKTOP-LVME3SI نام سیستم* خود را وارد کرده و ذخیره (save) کنید.
(*از طریق کلیک راست کردن بر روی منو Start و سپس کلیک بر روی گزینه System می توانید در قسمت Device Name نام سیستم خود را مشاهده کنید.)

6- یکبار دیگر در مسیر C:\Esko\bg_prog_system_v010\bin_ix64 فایل flexnet_lm_admin.exe را اجرا کنید.
در تب Handle License files بر روی Load a new License File و سپس Execute کلیک کنید سپس آدرس  C:\Esko\bg_data_system_v010\license_e.dat را وارد کنید تا لایسنس license_e.dat انتخاب شود. تغییرات را اعمال و سرویس را اجرا کنید.

5- نرم افزار را اجرا کنید.
بر روی Back to the licensing options overview کلیک کنید.
در پنجره باز شده ابتدا I Know the name of my license server را انتخاب کنید و سپس برای server Name مقدار @andyourhost (ابتدا یک @ و سپس نام سیستم خود که در مرحله 5 وارد کرده بودید.) را وارد کنید و connect شوید. * یا می توانید localhost را وارد کنید.


- مسیر نصب نرم افزار کجاست ؟ روی آیکون نرم افزار در دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Open filce loction را کلیک می کنید.


لیست دانلود سیستم مورد نیاز

OS:Windows 11
CPU:Intel® Core 2 Duo: 2.4 GHz, 2.4 GHz/ Intel® Core (TM) i7
RAM:4 GB/8 GB / 16G when opening files 500M-1G 16G+ on systems running many applications concurrently
Space:10 GB (+1 GB on C drive)
GPU:ArtiosCAD 3D requires a display adapter/graphics card that is OpenGL compliant.The graphics card driver must support WDDM 2.0 (which most do)
Display:1024 x 768 resolution at 16-bit color depth/720p 1280x720/FHD 1920x1080/WUXGA 1920x1200

پسورد فایل :
کپی