آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » گرافیک » انیمیشن » دانلود Cascadeur 2023.1.1 نرم افزار ساخت انیمیشن های سه بعدی

دانلود Cascadeur

نرم افزار Cascadeur یک ابزار تحت کار ترکیبی و شبیه سازی حرکت برای انیمیشن های دوبعدی و سه بعدی است. این نرم افزار به ویژه برای انیماتورها، افراد متخصص در انیمیشن و سازندگان بازی های ویدئویی ساخته شده است.

توسط Cascadeur می توانید حرکت های کاراکترها و اشیاء مختلف را تحلیل و ویرایش کنید، به راحتی جلوه های حرکتی و واقع گرایانه تری به انیمیشن ها اضافه کنید و بهینه سازی های لازم برای جلوه های حرکتی دقیق تر انجام دهید. این نرم افزار با تمرکز بر روی حرکات واقع گرایانه، به انیماتورها امکان می دهد تا حرکات طبیعی تر و واقع گرایانه تری برای شخصیت ها و اشیاء در انیمیشن ها ایجاد کنند.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Cascadeur


- انیمیشن واقع گرایانه: به شما امکان می دهد حرکت های واقع گرایانه و طبیعی را برای کاراکترها و اشیاء ساخته تا انیمیشن ها و بازی ها دارای حرکت های زیبا و معتبر به نظر بیایند. دانلود Reallusion Cartoon Animator و دانلود Pixologic Zbrush و دانلود Blender  از دیگر برنامه های مرتبط می باشند.

- تحلیل حرکت: این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا حرکت ها را به صورت دقیق تحلیل کنید و جزئیات ریز و درشت آن ها را ویرایش کنید. می توانید نقاط مفصلی (joint)، زوایای حرکت، سرعت، شتاب و دیگر پارامترهای حرکتی را تنظیم کنید.

- تعامل با شیء های دیگر: Cascadeur به شما امکان می دهد تا اشیاء مختلف را به عنوان جسم های مجازی به انیمیشن ها اضافه کنید و به آن ها حرکت واقع گرایانه اعمال کنید. این قابلیت برای ساخت انیمیشن های پویا و با جلوه های واقع گرایانه بسیار مفید است.

- ترکیب حرکت ها: می توانید حرکت های مختلف را ترکیب کنید تا حرکت های پیچیده تر و چندگانه تر ایجاد کنید. این امکان به شما اجازه می دهد تا حرکات برجسته و شخصیت پردازی های متنوع تری در انیمیشن خود ایجاد کنید.


Cascadeur


- جلوه های ویژه: دارای ابزارهایی برای افزودن جلوه های ویژه و افکت های واقع گرایانه به حرکت ها است. این ابزارها به شما امکان می دهد تا جلوه های آب شکن، سقوط، شکست ها و غیره را به انیمیشن های خود اضافه کنید.

- صداگذاری: امکان اضافه کردن صدا به حرکت ها را نیز فراهم می کند تا انیمیشن های شما با صداگذاری های متناسب ترکیب شود و زندگی و واقعیت بیشتری به آن ها ببخشد.

- واکنش به محیط: این نرم افزار امکان افزودن واکنش های محیطی به انیمیشن ها را فراهم می کند. بدین ترتیب، می توانید کاراکترها را با مواردی مانند زمین خمیده، جاذبه، باد و غیره تعامل داده و انیمیشن های واقع گرایانه تری ایجاد کنید.

- صدور و تبدیل فرمت: Cascadeur قابلیت صدور انیمیشن ها در فرمت های مختلف را داراست، که می توانید انیمیشن های خود را برای استفاده در ابزارها و پروژه های دیگر بهینه سازی کنید.


آموزش نصب و فعال سازی Cascadeur


1 - نرم افزار را نصب کنید ولی باز نکنید

2 - محتویات پوشه Crack همراه فایل دانلود شده را در مسیر نصب نرم افزار کپی کنید.


- مسیر نصب نرم افزار کجاست ؟ روی آیکون نرم افزار در دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Open filce loction را کلیک می کنید.


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 240 مگابایت
   (4.0/5)

Operating System: Windows 11/10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5 or AMD Ryzen 5 processor or higher.
RAM: 8 GB or more.
Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 960 or AMD Radeon R9 280 or equivalent with at least 2 GB VRAM.
Storage: 10 GB of available disk space.
Display: Monitor with a minimum resolution of 1280x800 pixels.
Internet Connection: Required for software activation and updates.

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت