آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی Tiny Troopers Joint Ops XL سربازان کوچک برای کامپیوتر

بازی Tiny Troopers Joint Ops XL

بازی Tiny Troopers Joint Ops XL یک بازی اکشن است که توسط شرکت Wired Productions توسعه داده شده است. این بازی در ابتدا برای سیستم عامل های مختلف از جمله PlayStation 4، PlayStation 3، PlayStation Vita، Xbox One و Nintendo Switch منتشر شد. یک بازی اکشن استراتژیک با دید سوم شخص است که در آن شما کنترل یک تیم از سربازان کوچک به نام Tiny Troopers را بر عهده می گیرید.

در Tiny Troopers Joint Ops XL، شما در مقابل دشمنان در جهان های مختلف و در ماموریت های متنوعی قرار می گیرید. شما باید با استفاده از تکتیک های مناسب و مهارت های جنگی خود، سربازان خود را به مبارزه با دشمنان هدایت کرده و ماموریت های خود را به انجام برسانید. در طول بازی، می توانید سلاح ها و تجهیزات جدید را با جمع آوری سکه ها و نقشه ها دریافت کنید و تیم خود را بهبود دهید.


دانلود Tiny Troopers Joint Ops XL

✅ نام نرم افزارTiny Troopers Joint Ops XL❤️ تعداد دانلود570
⭐نسخه نرم افزار2023🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 10 به بالا🔆 حجم فایل2.6 گیگابایت

بازی Tiny Troopers Joint Ops XL از گرافیک سه بعدی و سبک کارتونی استفاده می کند و ترکیبی از اکشن، استراتژی و اجزای بازی آرکید را ارائه می دهد. همچنین، این بازی حالت چندنفره محلی را نیز پشتیبانی می کند، به طوری که شما می توانید با دوستان خود به صورت همکاری یا رقابت در ماموریت ها و مبارزات شرکت کنید.

این بازی تجربه ای سرگرم کننده از اکشن آرکید با ابعاد کوچک را برای شما فراهم می کند. در طول ماموریت های مختلف، شما می توانید در سراسر جهان به مبارزه بپردازید و با استفاده از تکنیک ها و مهارت های خود، به پیروزی دست یابید. دانلود بازی Pocket Troops بازی اندرویدی در همین سبک است.


بازی Tiny Troopers Joint Ops XL

ویژگی های کلیدی بازی Tiny Troopers Joint Ops XL 


- بیش از 60 ماموریت اکشن که به شما امکان می دهد داستان های اصلی بازی Tiny Troopers و Tiny Troopers 2: Spec Ops را تجربه کنید. 
- کنترل های ساده: شما می توانید با استفاده از کنترل های لمسی یا سیستم کنترل آرکید ، به سادگی از طریق موج های شورشیان دشمن حرکت کنید و آن ها را شکست دهید.


تریلر بازی Tiny Troopers Joint Ops XL- ماموریت های زامبی: در 8 ماموریت زامبی و 4 نقشه زامبی پرسرعت، برای زنده ماندن خود مبارزه کنید. همچنین، حالت زنده ماندن در برابر زامبی نیز وجود دارد.
- سطح سخت گیرانه Ultra-Hardcore: با تنظیمات سخت گیرانه Ultra-Hardcore، توانایی نیروهای کوچک خود را به حداکثر ببرید.


حداقل سیستم مورد نیاز 


OS: Windows 10
Processor: 1.4GHz dual-core Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 5000
Storage: 3 GB available space

آموزش نصب بازی Tiny Troopers Joint Ops XL


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید ، سپس محتویات پوشه TiNYiSO را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

پسورد فایل :
کپی