سئو سایت
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / گرافیک / طراحی / دانلود Zebra CardStudio Professional 2.5.4 نرم افزار ساخت آسان کارت های دعوت

دانلود Zebra CardStudio برای ویندوز

Zebra CardStudio  سطح جدیدی از سادگی را برای طراحی و چاپ انواع کارت ها به وجود آورده است. می توانید پیچیده ترین کارت ها را در کمترین زمان ممکن طراحی کنید. چه به دنبال طراحی یک کارت تک رنگ ساده باشید، و چه بخواهید هزاران کارت رمزگذاری شده دو طرفه تمام رنگ با تمام قابلیت های امنیتی را طراحی کنید، Zebra CardStudio انواع نیاز های شما را برطرف می کند. رابط کاربری برنامه به گونه ای طراحی شده است که افراد بدون تجربه، بدون نیاز به آموزش پیشرفته به سرعت نیاز های خود را برطرف کنند. بر اساس متن ها، تصاویر، فایل های گرافیکی و هر گونه فایل مجازی دیگری که در اختیار دارید، به شکل خودکار کارت بسازید.
این برنامه از دیتابیس ها و spreadsheet ها در این زمینه پشتیبانی می کند. Zebra CardStudio در چهار نسخه مختلف ارائه شده است که یکی از آن ها Professional می باشد و نسبت به نسخه استاندارد دارای ویژگی های جامع تری است. Zebra CardStudio ظاهری مشابه با فوتوشاپ، اما بسیار ساده تر دارد. ابزار مختلف ضروری در پنل سمت چپ برنامه گنجانده شده اند و به راحتی می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید. اضافه سازی تصاویر، متن ها و فایل های دیگر به راحتی انجام می شود. میتوانید بر روی کارت مجازی خود زوم کنید و آن را از جهات مخلتف بررسی کنید. Zebra CardStudio امکان ساخت مجموعه ای از کارت های مشابه، با بارکدهای مختلف را نیز به وجود آورده است.

ویژگی های نرم افزار Zebra CardStudio


- رابط کاربری بسیار ساده

- پشتیبانی از ویژگی های امنیتی پیشرفته

- شخصی سازی کردن متن بر روی کارت ها

- ساخت آسان و سریع انواع کارت های پیچیده

- عدم نیاز به مهارت و تجربه قبلی

- اضافه کردن تصاویر دلخواه

- به کار بردن بارکد در کارت ها

- ساخت کارت ها بر اساس دیتابیس یا spreadsheets

تصاویری از محیط نرم افزار Zebra CardStudio :


دانلود Zebra CardStudio برای ویندوز


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 145 مگابایت
   (4.0/5)

Minimum System Requirements:


IBM Compatible PC with a at least 2 GB of memory recommended. Microsoft Windows XP, Windows 7, Sever 2003/2008, Windows 7, Windows 8, Windows 10. Disk space: 250 MB with partial clipart, 500 MB with full Clipart and Quick Card Designs.

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت