حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » گرافیک » طراحی » دانلود Autodesk Alias AutoStudio 2023.1 آلیاس اتو استودیو - برنامه طراحی قطعات صنعتی خودرو

دانلود Autodesk Alias AutoStudio برای ویندوز

Autodesk Alias AutoStudio نرم افزاری بی نظر برای طراحی، ایجاد مدل های مفهومی، ایجاد سطوح و نمایش مدل های پروتوتایپ است. اگرچه این کار ها را در سایر برنامه های اتوکد می توانید بکنید، این اپلیکیشن کار شما را تا حد زیادی ساده سازی می کند. می توانید تمام کارهای مورد نیاز خود را در این برنامه انجام دهید، بدون این که لازم باشد از چند برنامه به شکل همزمان استفاده کنید. می توانید از یک منبع برای تمام طرح های خود استافده کنید.

این اپلیکیشن با سایر برنامه ها همگام سازی می شود و از خروجی های آن می توانید در سایر اپلیکیشن هایی که از فرمت های خروجی این برنامه پشتیبانی می کنند، استفاده کنید. ایجاد کردن استایل دلخواه، تعیین ضخامت سطوح، نسبت سطوح، میزان نرمی و سختی، و بسیاری دیگر را می توانید در این برنامه تنظیم کنید. این اپلیکیشن برای طراحی محصولاتی نظیر خودرو بی نظیر می باشد. ایجاد کردن قالب ها و استفاده مجدد از آن ها به راحتی در این برنامه انجام می شود. Autodesk Alias AutoStudio محاسبات و پردازش مدل ها را با سرعت بسیار بالایی انجام می دهد و می توانید مدل های پیچیده که هندسه مشکلی دارند را به راحتی خروجی بگیرید. امکان بازنگری کل محصولی که طراحی کرده اید در Autodesk Alias AutoStudio وجود دارد.

ویژگی های نرم افزار Autodesk Alias AutoStudio


- بازنگری سطوح طراحی شده

- انجام کارها در زمان کم

- امکانات مختلف برای شخصی سازی

- استفاده از برنامه در کنار اپلیکیشن ها

- مناسب برای طراحی هندسه های پیچیده

- ایجاد طرح های مفهومی


تصاویری از محیط نرم افزار Autodesk Alias AutoStudio :


دانلود Autodesk Alias AutoStudio برای ویندوز


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 4.7 گیگابایت
   (4.5/5)

OS:Microsoft® Windows® 10 (64-bit)
CPU:2 GHz 64-bit Intel® or AMD® multi-core processor
Graphics
Alias General: Supported NVIDIA® or AMD graphics card with a minimum of 256 MB dedicated texture memory and DirectX 11 compatible.
Alias VR: Any NVIDIA or AMD graphics card that is VR Ready certified.
Disk Space:Autodesk Alias AutoStudio:10 GB

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت