پیام رسان
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / گرافیک / ویرایشگر تصویر / دانلود نرم افزار Adobe Photoshop Elements 2022.2 برنامه فتوشاپ المنت برای مبتدی ها

دانلود Elements برای ویندوز

Adobe Photoshop Elements نرم افزاری قدرتمند می باشد که بر اساس برنامه فتوشاپ و مختص افراد مبتدی ساخته شده است. که با آن می توانید از افکت های تصویری خیره کننده ای استفاده کنید، انواع اسلایدشو ها را بسازید و از کالج های خلاقانه و از قبل آماده شده برنامه استفاده کنید. ویژگی های جدیدی به نسخه 2020 این برنامه اضافه شده است که آن را از نسخه های قبلی متمایز می سازد. تکنولوژی هوش مصنوعی این برنامه فرآیند ویرایش عکس ها را خودکار می کند. دیگر نیاز نیست با ابزار مختلف سر و کار داشته باشید تا ایده خود را پیاده کنید، بیشتر وقت شما برای ایده پردازی صرف خواهد شد. از قلم موی این برنامه برای ایجاد الگوهای بامزه، حذف کردن اشیاء دلخواه، و ... می توانید استفاده کنید.
با دانلود Adobe Photoshop Elements قادر به بهینه سازی رنگ بندی تصاویر شما نیز هست. meme های بامزه بسازید و آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. بهترین عکس های خود را مشاهده کنید، می توانید بر اساس چهره، کیفیت، و موضوع عکس های خود را مرتب کنید. این ویژگی از برنامه نیز توسط هوش مصنوعی ادوبی کنترل می شود. با تگ های هوشمند به سرعت عکس های مورد علاقه خود را بیابید. هر آن چه را که دوست دارید با دوستان و فامیلی خود به اشتراک بگذارید. امکان ارائه اسلایدشو ها در یوتیوب و دیگر استریم ها وجود دارد.

ویژگی های نرم افزار Adobe Photoshop Elements


- حذف کردن اشیاء دلخواه

- ساخت انواع meme ها در کمترین زمان ممکن

- اشتراک گذاری اسلایدشوها در استریم های آنلاین

- تغییر دادن پس زمینه عکس

- امکان ایجاد الگوهای دلخواه روی تصویر

- ساخت تصاویر کالج در کمترین زمان ممکن

- مدیریت پیشرفته مجموعه بزرگ عکس ها

- بهینه سازی خودکار نورپردازی و رنگ های عکس

تصاویری از محیط نرم افزار Adobe Photoshop Elements :


دانلود Elements برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 3.9 گیگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت