آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گرافیک » ویرایشگر تصویر » دانلود نرم افزار Batch Image Combiner PRO 1.2.4 برنامه ترکیب و ادغام عکس دسته ای

دانلود Batch Image Combiner

Batch Image Combiner PRO نام نرم افزار ترکیب چندین عکس به صورت همزمان می باشد، آیا به دنبال راهی سریع و کارآمد برای ترکیب چند تصویر به صورت عمودی و افقی هستید؟ این ابزار قدرتمند یک برنامه کاربردی ویندوز با کاربری آسان است که به شما اجازه می دهد تا به سرعت دو یا چند تصویر را به صورت عمودی و افقی تنها در 1-2 ثانیه به یک تصویر تبدیل کنید.

چاپ چندین تصویر بر روی یک تکه کاغذ می تواند کار پر زحمتی باشد، به خصوص اگر مجبور باشید هر عکس را به صورت دستی مرتب کنید و اندازه آن را تغییر دهید. با کمک Batch Image Combiner این کار می تواند به سرعت و به طور خودکار انجام شود. دیگر نیازی به کار دستی خسته کننده و وقت گیر برای ترکیب تصاویر نیست و دیگر نیازی به تغییر اندازه دستی نیست. شما به راحتی می توانید چندین تصویر را با چند کلیک ساده در یک تصویر ترکیب کنید.


دانلود Batch Image Combiner PRO

✅ نام نرم افزارBatch Image Combiner PRO❤️ تعداد دانلود43
⭐نسخه نرم افزار1.2.4🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل1 مگابایت

نرم افزار گزینه های مختلفی را برای سفارشی کردن ادغام فراهم می کند. می توانید ترتیب، تعداد تصویر در هر ردیف، فرمت خروجی و حتی رنگ پس زمینه را تنظیم کنید. با رابط کاربری بصری آن، می توانید به راحتی تصاویر را اضافه کنید، دوباره ترتیب دهید و سپس آنها را به یک تصویر بزرگ با هم ترکیب کنید. حتی می توانید انتخاب کنید که تصاویر خود را به صورت عمودی یا افقی ترکیب شود تا ترکیب بندی دلخواه ایجاد کنید.

Batch Image Combiner یک برنامه کاربردی و کاربرپسند ویندوزی است که کاربران را قادر می سازد تا به راحتی چندین تصویر را به یک تصویر تبدیل کنند. نرم افزار مجموعه ای از ویژگی ها را فراهم می کند که فرآیند ترکیب تصویر را آسان می کند. دانلود VovSoft Image Combiner از دیگر نرم افزار های مرتبط می باشد.


نرم افزار Batch Image Combiner


ویژگی های کلیدی Batch Image Combiner PRO


- ترکیب چندین تصویر به یک تصویر
- تصاویر را به صورت افقی یا عمودی ترکیب کنید
- سفارشی کردن تعداد تصاویر در هر ردیف
- سفارشی کردن رنگ پس زمینه
- پشتیبانی از خروجی فرمت های PNG و JPG
- گزینه ای برای تنظیم خودکار عرض و ارتفاع تصویر
- کپی خودکار در Clipboard
- بسیار سریع
- چند زبانه


آموزش نصب و فعال سازی Batch Image Combiner PRO


1 - بسته را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

2 - نرم افزار را نصب کنید.

3 - با اصلاعات فایل Serial داخل پوشه با همین نام همراه فایل دانلودی فول کنید.

پسورد فایل :
کپی