آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 2.0618 Image Combiner ترکیب آسان عکس ها برای اندروید

Image Combiner

Image Combiner یکی از ساده ترین و کاربردی ترین برنامه ها برای ترکیب کردن تصاویر به یک تصویر جذاب می باشد. کافیست عکس های مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس قالب مورد نظر خود را تعیین کنید و باقی کارها را به برنامه بسپارید. امکان ترکیب کردن عکس ها به شکل افقی یا عمودی وجود دارد. می توانید چندین عکس را به یک کالج تبدیل کنید. این نرم افزار قادر است با استفاده از هوش مصنوعی پس زمینه عکس های شما را شناسایی و حذف کند. این نرم افزار قادر به ترکیب کردن چند تصویر با یک دیگر و ایجاد افکت double exposure می باشد.
این نرم افزار حتی قادر است پس زمینه تصاویر فوتوشاپ شده را نیز حذف کند. 12 قالب حرفه ای برای ساختن تصاویر کالج در اختیارتان قرار می گیرد. تصاویر بر اساس نام مرتب می شوند و به راحتی به آن ها دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این می توانید عکس هایی که با این برنامه ساخته اید را در رسانه های اجتماعی مختلف با دیگران به اشتراک بگذارید. امکان داشتن کنترل کامل بر روی کیفیت عکس ها وجود دارد. می توانید تنظیمات مختلفی روی عکس ها انجام دهید. این نرم افزار حجم کمی دارد و کار کردن با آن آسان می باشد. Image Combiner برای بیش از یک میلیون بار دانلود شده است و بر روی سیستم های نسبتا قدیمی نیز قابلا اجرا است. این نرم افزار بر روی اندروید 5.1 به بالا اجرا می شود. دانلود نرم افزار Cut Paste Photos از دیگر برنامه های مرتبط می باشد.

ویژگی های نرم افزار Image Combiner


- بیش از یک میلیون کاربر
- حذف خودکار پس زمینه
- ساختن تصاویر کالج
- تنظیم کردن عکس از جهات مختلف
- کم حجم با رابط کاربری مناسب
- ایجاد افکت double exposure

تصاویری از محیط نرم افزار Image Combiner:


دانلود Image Combiner برای اندروید  دانلود Image Combiner برای اندروید  دانلود Image Combiner برای اندروید  دانلود Image Combiner برای اندروید  دانلود Image Combiner برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 14 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت