آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » گرافیک » ویرایشگر تصویر » دانلود نرم افزار Photo Reducer 5.4 فشرده سازی و تغییر اندازه تصاویر بدون افت کیفیت

دانلود Photo Reducer

Photo Reducer یک برنامه قابل اعتماد برای فشرده سازی و تغییر اندازه تصاویر با گزینه های پیش فرض مختلف و ویژگی های سفارشی است. این برنامه به دارای رابط کاربرپسند با پشتیبانی از فرمت های مختلف تصویر است. این نرم افزار به شما امکان می دهد تا اندازه تصاویر خود را تا 98% کاهش دهید، بدون اینکه کیفیت آنها را به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد.

نرم افزارr امکان فشرده سازی تصاویر را با تنظیمات پیش فرض یا انتخاب مقادیر دلخواه ارائه می دهد. این برنامه در سه مرحله انجام می شود: انتخاب روش ترجیحی، اضافه کردن تصاویر مورد نظر ، انتخاب نحوه پردازش و در نهایت ذخیره آیتم های جدید.

این ابزار از انواع فرمت ها از جمله JPG، GIF، PNG، TIF و ... پشتیبانی می کند. شما می توانید تصاویر را به صورت یکجا وارد کرده و یا یک پوشه کامل را بارگذاری کنید.


دانلود Photo Reducer

✅ نام نرم افزارPhoto Reducer❤️ تعداد دانلود47
⭐نسخه نرم افزار5.4🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل31 مگابایت

Photo Reducer یک برنامه قابل اعتماد برای فشرده سازی تصاویر است که کیفیت را می توانید تعیین کنید تا از صدمه به محتوا جلوگیری شود و پشتیبانی از انواع فایل تصویری مختلف امکان پردازش تصاویر با تنوع گسترده ای را فراهم می کند. نرم افزار برای مصارف شخصی و تجاری مناسب است. این نرم افزار برای عکاسان، طراحان وب، وبلاگ نویسان و همه کسانی که به طور مرتب با تصاویر کار می کنند بسیار مفید است. دانلود نرم افزار 4K Image Compressor از دیگر ابزارهای مرتبط می باشد.


Photo Reducer


قابلیت های کلیدی نرم افزار Photo Reducer


- کاهش حجم تصاویر تا 98% بدون افت کیفیت
- رابط کاربری ساده و آسان
- تنظیمات پیش فرض و سفارشی برای فشرده سازی
- پشتیبانی از فرمت های مختلف تصویری
- فشرده سازی سریع
- حفظ کیفیت تصاویر
- مناسب برای مصارف شخصی و تجاری


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی