آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » اینترنت » دانلود گوگل کروم نسخه جدید Google Chrome 124.0.6367.61

دانلود Google Chrome

دانلود کروم / Google Chrome از چهارچوب مشابه دیگر مرورگر ها بهره برده است. بویژه در استفاده از تکنیک تهیه لیست سیاه از سایت های مخرب و روش گشت وب سایت ها در پشت لایه های امنیتی از جمله درون “جعبه شنی” و مرور ناشناس اینترنت. گوگل با ارائه گوگل کروم وارد بازار مرورگرهای وب شده است که هنوز انحصار آن در دست مایکروسافت اینترنت اکسپلورر می باشد. اما آیا این تفاوت های امنیتی کروم باعث می شود این مرورگر در جلوه کاربران متمایز ظاهر شود؟با دانلود کروم شما قادر به اجرای سریعتر صفحات وب خواهید بود.نصب کروم از قابلیتی معرفی شده در Internet Explorer 9 بهره می برد با نام مرور نا شناس (Incognito) که اجازه میدهد کاربر در این وضعیت با مرور وب سایت ها هیچ رد پایی از خود بر جای نگذارد حتی فایل های کوکی فقط تا هنگام باز بودن پنجره جست و جو در سیستم زنده خواهند بود.
همچنین در لایه بعدی امنیتی گوگل تصمیم گرفته است که از ترجمه صفحات در جعبه شنی (sand box rendering) استفاده کند. این جعبه شنی در واقع به مفهوم ساده به معنی آن است که هنگامیکه یک مهاجم سعی می کند به درون مرورگر نفوذ کند و بتواند از طریق آن به فایل های سیستمی و ریجستری دسترسی پیدا کند، مرورگر در وضعیت جعبه شنی کار را برای مهاجم سخت تر می کند زیرا وی میبایست اکنون راهی نیز برای دور زدن جعبه شنی فراهم کند. رقیب اصلی کروم را دانلود فایرفاکس قلمداد می کنند. در این پست نیز دانلود کروم اندروید در دسترس می باشد.


دانلود کروم

✅ نام نرم افزارکروم❤️ تعداد دانلود5196819
⭐نسخه نرم افزار124.0.6367.61🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل106 + 95 مگابایت

ویژگی های کلیدی مرورگر کروم Google Chrome


- سرعت بالا در بارگزاری صفحات
- دارای قابلیت ‏Tabbed Browsing ( باز شدن تمام صفحات در یک صفحه )
- امنیت بالا در محیط نا امن اینترنت
- جلوگبری از خطرات احتمالی Spy-Ware ها و دزدان
- جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی بی مورد( Popup – bloker )
- محافظت از پسوردها و رمز های عبور خصوصی و امنیتی
- زیبایی در طراحی
- دارای پوسته های مختلف
- پشتیبانی از تمام نسخه های ویندوز
- ترجمه صفحات به زبان های مختلف


پردازش کروم


تیم Gears در حال بررسی یک مرورگر چند رشته‌ای بود (با توجه به اینکه مشکلی که در پیاده‌سازی‌های مرورگر وب موجود وجود داشت این بود که آنها ذاتاً تک رشته‌ای هستند) و کروم این مفهوم را با معماری چند پردازشی پیاده‌سازی کرد. یک فرآیند جداگانه به هر کار اختصاص داده می شود (به عنوان مثال برگه ها، پلاگین ها)، همانطور که در مورد سیستم عامل های مدرن وجود دارد. این کار از تداخل کارها با یکدیگر جلوگیری می کند که هم برای امنیت و هم برای ثبات مفید است. 
مهاجمی که با موفقیت به یک برنامه دسترسی پیدا می کند، به همه آنها دسترسی نمی دهد و شکست در یک برنامه منجر به صفحه مرگ "Sad Tab" می شود. این استراتژی هزینه ثابتی را برای هر فرآیند از قبل تعیین می کند، اما به طور کلی منجر به افزایش حجم حافظه کمتر می شود زیرا تکه تکه شدن به هر فرآیند محدود می شود و دیگر منجر به تخصیص حافظه بیشتر نمی شود. برای تکمیل این، گوگل کروم همچنین دارای یک مدیر فرآیند است که به کاربر اجازه می‌دهد ببیند هر تب چقدر حافظه و CPU استفاده می‌کند.


کروم


رابط کاربری گوگل کروم


گوگل کروم برخی از ویژگی‌های متداول مورد استفاده مرورگرهای دیگر را به بسته پیش‌فرض اضافه کرده است، مانند حالت تب ناشناس، که در آن هیچ گزارشی از فعالیت کاربر ذخیره نمی‌شود و همه کوکی‌ها حذف می‌شوند. به‌عنوان بخشی از ماشین مجازی جاوا اسکریپت کروم، پنجره‌های جاوا اسکریپت پاپ‌آپ به‌طور پیش‌فرض نشان داده نمی‌شوند و به‌عنوان یک نوار کوچک در پایین رابط ظاهر می‌شوند تا زمانی که کاربر بخواهد پنجره را نمایش یا پنهان کند.
 Google Chrome از برنامه های تحت وب که در کنار سایر برنامه های محلی روی رایانه اجرا می شوند، پشتیبانی می کند. موتور رندر Google Chrome به توصیه تیم Gears از موتور رندر WebKit استفاده می کند، زیرا ساده، کم بودن مصرف رم، مفید در دستگاه های جاسازی شده و یادگیری آن برای توسعه دهندگان جدید آسان است.
در کروم، هر برگه یک فرآیند جداگانه دارد ، و هر تب دارای کنترل‌های مرورگر و نوار آدرس خود (با نام omnibox)  است که به مرورگر ثبات می‌بخشد. اگر یک تب کرش شود، تنها یک تب کرش می شود و کل مرورگر را تحت تاثیر نمی گذارد. مرورگر همچنان می تواند به طور معمول به استثنای برگه کرش شده ، استفاده شود.

سوالات متداول مرتبط با کروم


آیا دانلود این مرورگر و نصب آن رایگان می باشد؟

*️⃣ پاسخ سوال بله است و دانلود از پاتوق یو کاملا رایگان می باشد.

 

آیا مرورگر کروم بهترین مرورگر جهان است؟

*️⃣ این مرورگر توسط گوگل عرضه است و بازار مرورگرهای اینترنتی را در دست دارد و بدون شک بهترین گزینه می باشد.

 

مرورگر روی چه سیستم هایی قابلیت نصب دارد؟

*️⃣ کروم روی ویندوز 10 و 11 نصب می شود.

پسورد فایل :
کپی