آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » اینترنت » دانلود نرم افزار اشتراک گذاری اینترنت از طریق WiFi با MyPublicWiFi v30.1

نرم افزار اشتراک گذاری اینترنت از طریق wifi با MyPublicWiFi v5.1 Final 

MyPublicWiFi ابزاری سریع ، قدرتمند و رایگان جهت به اشتراک گذاری اینترنت از طریق WIFI لپ تاپ یا کامپیوتر شما می باشد. توسط این نرم افزار هر کسی که در نزدکی شماست می تواند به اینترنت شما دسترسی داشته باشد ، البته در صورت تعیین کردن رمز عبور باید آن را داشته باشد. این یک راه حل ایده آل برای هتل ها ، جلسات ، اتاق های کنفرانس و یا خانه شما می باشد. توسط فایروال این نرم افزار شما همچنین قادر خواهید بود دسترسی به سایتها و ابزارهای مخصوص اینترنت را محدود کنید ، مثلا می توانید تعیین کنید کاربر فقط به سایت خاصی دسترسی داشته باشد.
البته نباید از بخش مانیتورینگ این ابزار برای اینکه بدانید هر کاربر به چه سایتهایی دسترسی داشته نیز غافل شد. نرم افزار قابلیت نصب روی تمامی ویندوز ها را دارا می باشد. دانلود MyHotspot و نرم افزار Maxidix HotSpot  از دیگر برنامه های اشتراک گذاری اینترنت می باشد. همچنین آموزش اشتراک گذاری اینترنت نیز در دسترس می باشد.

دانلود MyPublicWiFi

✅ نام نرم افزارMyPublicWiFi❤️ تعداد دانلود166055
⭐نسخه نرم افزار30.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل3 مگابایت

مروری بر مزایای MyPublicWiFi


هر کسی که در نزدیکی باشد می تواند از طریق اشتراک گذاری شما ، در اینترنت گشت و گذار کند. این همچنین یک راه حل ایده آل برای راه اندازی یک نقطه دسترسی موقت در اتاق هتل، اتاق جلسه، خانه یا موارد مشابه است. همچنین توسط فایروال MyPblicWiFi می تواند برای محدود کردن دسترسی کاربر به سرورهای خاص استفاده شود.

 می توانید از استفاده از برخی خدمات اینترنتی (مانند برنامه های اشتراک فایل) جلوگیری کنید یا استفاده از شبکه های رسانه های اجتماعی (مانند فیس بوک) را مسدود کنید. همچنین رایانه شما را به یک روتر Adblock تبدیل می کند. مسدود کننده های تبلیغاتی روشی موثر برای صرفه جویی در پهنای باند اینترنت شما و محافظت از حریم خصوصی کاربران شما هستند.

مدیریت پهنای باند به شما کمک می کند تا نرخ دانلود و آپلود را برای مشتریان کانون خود کنترل کنید. این به شما امکان می دهد تمام صفحات URL بازدید شده را در WiFi-Hotspot مجازی خود ضبط و ردیابی کنید. Mypublicwifi به 10 زبان موجود است، بدون اتصال به اینترنت قابل استفاده است و از "شبکه میزبانی شده" و "WiFi Direct برای ویندوز 10 و 11 " پشتیبانی می کند.

MyPublicWiFi


مروری بر ویژگی های MyPublicWiFi


- اشتراک گذاری اتصال به اینترنت 
- از MyPublicWiFi به عنوان Repeater استفاده کنید
- از MyPublicWiFi بدون اتصال به اینترنت استفاده کنید


سیستم مورد نیاز


- سیستم عامل : ویندوز 11، ویندوز 10، ویندوز 8.1، ویندوز 7
- رم : 2 گیگابایت رم (4 گیگابایت توصیه می شود)
- فضای خالی هارد دیسک: 200 مگابایت یا بیشتر

پسورد فایل :
کپی