آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » اینترنت » ابزار اینترنت » دانلود و نصب FreedomGPT v2.5.1 نرم افزار چت با هوش مصنوعی فریدوم

دانلود FreedomGPT

FreedomGPT به عنوان یک چت بات مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) عمل می کند که به سوالات شما پاسخ می دهد. این چت بات به عنوان رقیبی برای ChatGPT عرضه شده و از نظر اطلاعاتی وجود محتوای کامل تر و بدون نظارت را ارائه می دهد. این نرم افزار بر مبنای هوش مصنوعی عمل می کند و به کمک مدل های یادگیری عمیق به پاسخگویی به سوالات شما می پردازد.

هوش مصنوعی به عنوان یک زمینه پژوهشی در علوم کامپیوتر و مهندسی نرم افزار توسعه یافته است که به کامپیوترها و سیستم ها امکان می دهد کارهایی را انجام دهند که نیازمند تصمیم گیری و تفکر انسانی هستند. FreedomGPT از این تکنولوژی برای ارتقاء تجربه مکالمه با کاربران استفاده می کند و امکان مکالمه آزادانه و بدون محدودیت را فراهم می کند.

نرم افزار  امکاناتی مشابه ChatGPT را ارائه می دهد، با این تفاوت که بدون محدودیت به سوالات و درخواست های کاربران پاسخ می دهد. این مزیت اجازه می دهد تا کاربران به آزادی بیشتری در تعامل با هوش مصنوعی دست یابند و سوالاتی را که ممکن است حساس یا مورد اختلاف باشند، مطرح کنند.

همچنین، FreedomGPT از مدل های یادگیری عمیق برای پردازش سوالات و ارائه پاسخ های معقول استفاده می کند. این به کاربران امکان مکالمه و بحث در موضوعات متنوع را می دهد.

FreedomGPT می تواند در موارد مختلفی از جمله جستجوی اطلاعات، پاسخ به سوالات آموزشی، یادگیری مفاهیم جدید، و بسیاری از کاربردهای دیگر مفید باشد.


دانلود FreedomGPT

✅ نام نرم افزارFreedomGPT❤️ تعداد دانلود834
⭐نسخه نرم افزار2.5.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 10 به بالا | 64 بیتی🔆 حجم فایل242 مگابایت

قابلیت های کلیدی FreedomGPT 


- بدون محدودیت : FreedomGPT بدون هیچگونه سانسور یا محدودیتی به پرسیدن هر سوالی از جمله سوالات حساس و مورد اختلاف اجتماعی پاسخ می دهد. دانلود BingGPT و دانلود چت جی پی تی برای کامپیوتر و دانلود Chat GPT از دیگر نرم افزارهای مرتبط می باشند.

- سادگی در استفاده: این نرم افزار تلاش می کند تا برای کاربران عامه بدون نیاز به دانش فنی ویژگی های هوش مصنوعی را در دسترس قرار دهد و از آن ها برای استفاده از مدل های AI جدید در یک محیط خصوصی و امن سود ببرد.

- حریم خصوصی : در این ابزار حریم خصوصی به صورت کامل امن است و اطلاعات شما به گفته سازنده به هیچ جایی درز نمی کند.


نکته : نرم افزار کشور ما را در لیست تحریم ها قرار داده و برای رفع محدودیت نیاز به ابزارهای تغییر ای پی خواهید داشت.


لیست دانلود سیستم مورد نیاز

- سیستم عامل Windows 10/11 (توصیه شده)
- حداقل 8 گیگابایت RAM (توصیه شده 16 گیگابایت)
- استفاده از SSD برای نصب نرم‌افزار

پسورد فایل :
کپی