زولا
پیام رسان
شید
دانلود رایگان / صوتی و تصویری / دانلود کارتون و انیمیشن / دانلود انیمیشن سینمایی کلاوس Klaus با دوبله فارسی و لینک مستقیم

دانلود Klaus

Klaus

انیمیشنی کمدی و دراما، محصول سال 2019 از کشور اسپانیا می باشد که توسط Sergio Pablos کارگردانی شده است. انیمیشن سینمایی کلاوس بازخورد های مثبتی از جنبه داستانی، مهارت های گفتاری و انیمیشن دریافت کرد و نامزد جایزه نود و دومین جشنواره آکادمی شد. جسپر جوهاناسون فرزند لوس خانواده ثرتمند ژنرال پستمستر است که جسپر را در آموزشکده پست چی ثبت نام می کند، با این امید که جسپر بعد از تمرین ها به فردی پخته و عاقل تبدیل شود. جسپر عمدا از انجام وظایفش سر باز می زند و پدرش را مجبور می کند که او را به سرزمینی دور دست بفرستد که در آن باید هر سال شش هزار نامه را به مقصد برساند. اگر جسپر نتواند چنین کاری را انجام دهد، از عناوین خانوادگی اش محروم می شود.
دانلود انیمیشن کلاوس زمانی که جسپر به آنجا می رود، موگنس کشتی گیر و آلفا معلم بد دماغ به او می گویند که این سرزمین دارای دو خانواده جنگ جوی کرومز و الینگبوس است که حتی باهم حرف هم نمیزنند، چه برسد به این که با هم نامه تبادل کنند.
او که از پست کردن نامه ها نا امید شده، به گوشه جزیره می رود و در آن جا جنگلداری گوشه گیر به نام کلاوس را می یابد که خانه اش پر از اسباب بازی های دست ساز است. جسپر از قد و قامت کلاوس می ترسد و فرار می کند. او سهوا نقاشی یکی از کودکان Smeerensburg را جا می گذارد و زمانی که کلاوس جسپر را پیدا می کند او را مجبور می کند که به خانه ی این کودک برود و اسباب بازی ای برای او ارسال کند. از این قضیه بچه های دیگر هم با خبر می شوند و فردای آن روز آن ها پیش جسپر می روند با این فکر که اگر به او نامه بدهند، اسباب بازی دریافت می کنند.

نام انیمیشن : کلاوس Klaus

ژانر : ماجراجویی، کمدی، خانوادگی

سال انتشار کلاوس : 2019

زمان : 98 دقیقه


مرتبط با انییمشن کلاوس :


دانلود انیمیشن پرنسس امی

دانلود انیمیشن پرندگان خشمگین 2

دانلود انیمیشن UglyDolls

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت