آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » دانلود برنامه 24.3 PlayStation App نرم افزار رسمی پلی استیشن برای اندروید

PlayStation App برنامه رسمی پلی استیشن برای اندروید

PlayStation App اپ رسمی پلی استیشن می باشد که توسط سونی در به صورت رایگان در فروشگاه گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه با بیش از 50 میلیون دانلود توانسته امتیاز 4.2 از 5.0 را کسب کند . این برنامه یکی از مهم ترین بخش های ضروری برای هماهنگ کردن بین دستگاه های اندرویدی و کنسول محبوب ps4 می باشد و دارای امکانات مختلفی می باشد. شما می توانید با پروفایل کاربری پلی استیشن خود وارد اپ شده و در ان دوستان خود و فعالیت های اخیر انان را ملاحظه کنید و با انها چت کنید. امکان مشاده تروفی و پیشرفت لول اکانت تان به شما در این برنامه داده شده است و شما می توانید علاوه تماشای تروفی های خودتان تروفی دوستان تان را نیز مشاهده کنید. امکان شخصی سازی پروفایل تان نیز در این برنامه وجود دارد.
هم چنین می توانید وضعیت انلاین بودن دوستان خودتان را نیز در این برنامه مشاهده کرده و ببینید که آنها مشغول چه کاری در کنسول خود هستند. شما دراین برنامه امکان مشاهده ایتم های مختلف در استور پلی استیشن را خواهید داشت. شما برای اجرا این برنامه به اندروید 4.1 و بالاتر نیاز دارید.


دانلود PlayStation App

✅ نام نرم افزارPlayStation App❤️ تعداد دانلود18670
⭐نسخه نرم افزار24.3🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6.0🔆 حجم فایل65 مگابایت

قابلیت های کلیدی نرم افزار PlayStation App


- امکان شخصی سازی و ویرایش اطلاعات کاربری

- مشاهده وضعیت آنلاین/آفلاین بودن دوستانتان

- مشاهده آخرین فعالیت دوستانتان

- امکان چت کردن و درخواست دوستی با دیگر کاربران

- رابط کاربر مدرن و کاربر پسند

- امکان خرید کردن و بازدید از استور از پلی استیشن

- و...

تصاویری از محیط PlayStation App :


PlayStation App برنامه رسمی پلی استیشن برای اندروید   PlayStation App برنامه رسمی پلی استیشن برای اندروید   PlayStation App برنامه رسمی پلی استیشن برای اندروید


پسورد فایل :
کپی