آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی وایکینگارد برای اندروید Vikingard 2.0.20

دانلود بازی وایکینگارد برای اندروید Vikingard 2.0.20

بازی Vikingard یک عنوان اکشن و ماجراجویی است که توسط استودیو بازیس عرضه شده است. این بازی به عنوان یک بازی اکشن-RPG توصیف شده است و با موضوعات وایکینگ‌ها و جهان وایکینگ‌ها مرتبط است. در بازی Vikingard، شما در نقش یک وایکینگ قرار می‌گیرید و باید در سفری ماجراجویانه و پر از خطر به تبار‌های دشمن و توسعه جهان وایکینگ‌ها پرداخته و ماموریت‌ها و چالش‌های مختلفی را انجام دهید.

بازی Vikingard دارای گرافیک بالایی بوده و گیم‌پلی متنوعی دارد که بازیکنان را به یک دنیای وایکینگ‌ها جذب می‌کند. دنیای وایکینگ‌ها بسیار جذاب و خارق العاده است با وارد شدن به این بازی می‌توانید جهانی رویایی را در اختیار داشته باشید، بعد از ورود به بازی این گیم به شما این امکان را می‌دهد که شروع به ساخت کاراکتر کنید و با انواع مختلف امکانات یک چهره وایکینگی را برای خود به وجود آورید. ویژگی ها و قابلیت های بسیاری در این گیم وجود دارد که رفته رفته با پیشرفت بیشتر میتوانید تمامی این ویژگی ها و قابلیت ها را در اختیار داشته باشید.


دانلود Vikingard

✅ نام نرم افزارVikingard❤️ تعداد دانلود29
⭐نسخه نرم افزار2.0.20🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0 به بالا🔆 حجم فایل2.09 گیگابایت


دانلود بازی وایکینگارد برای اندروید Vikingard 2.0.20


دانلود بازی Vikingard


رهبری دوباره دنیای وایکینگ‌ها را بر عهده بگیرید و با پرورش دادن یک ارتش قدرتمند به جنگ با دیگر دشمنان بپردازید، با پیشرفت بیشتر در بازی زمین‌های کشاورزی متنوع را خریداری کرده و شروع به کاشت محصولات مختلف نمایید و با برداشت و فروش آنها برای خود آیتم و تجهیزات جدیدی را خریداری نمایید، در این بازی انواع مختلف شخصیت‌ها و کاراکترها وجود دارد که در صورت نیاز می‌توانید با تمامی آنها ارتباط داشته باشید روابط‌های اقتصادی خودتان را رونق دهید.


قابلیت‌های کلیدی بازی Vikingard


  • وجود انواع مختلف شخصیت‌ها و کاراکترها در بازی
  • امکان کاشت انواع مختلف محصولات کشاورزی
  • سفارشی سازی و ساخت انواع کاراکترها
  • کسب آیتم ها و تجهیزات متنوع با کسب امتیاز بیشتر
  • ساخت انواع سازه های چوبی برای پیشرفت بازی
  • رهبری دنیای وایکینگ ها برای رسیدن به قدرت 


پسورد فایل :
کپی