آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی جهیزیه سارا برای اندروید Medrick HomeDecor 0.70.02

دانلود بازی جهیزیه سارا برای اندروید Medrick HomeDecor 0.70.02

بازی Medrick HomeDecor یک عنوان شبیه‌سازی عروسی است که به صورت رایگان برای اندروید قابل دسترسی است. در این بازی شما می‌توانید به عنوان یک معمار و دکوراتور داخلی، دکوراسیون و طراحی خانه‌ها و محل‌های مختلف را به عهده بگیرید. با استفاده از انواع مبلمان، دیوارپوش، لوازم آشپزخانه و دیگر وسایل دکوریشن، مکان‌های زیبا و منحصر به فردی را ایجاد کنید.

بازی Medrick HomeDecor امکانات و وسایل مختلفی را برای دکوراسیون هر جزئیات کوچک آن‌ها ارائه می‌دهد. به عنوان یک عضو جوان از خانواده سارا، بازی کننده می‌تواند در دکوراسیون خانه‌ها، بازی‌ها و پازل‌های موجود مشارکت نماید و بهترین خانه‌رویاهایش را ایجاد کند. بازی دارای سطح های مختلفی است که در هر یک از آنها می بایست با دقت عمل کرده تا تمامی دکوراسیون بخش های مختلف تکمیل شود، هر آیتمی که در بازی مشاهده می کنید قابل انتخاب و استفاده است و فقط باید در جای درست آنها را قرار دهید تا در نهایت یک خانه رویایی و جذاب را به عروس تحویل دهید.


دانلود Medrick HomeDecor

✅ نام نرم افزارMedrick HomeDecor❤️ تعداد دانلود101
⭐نسخه نرم افزار0.70.02🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0 به بالا🔆 حجم فایل102 مگابایت

دانلود بازی جهیزیه سارا برای اندروید Medrick HomeDecor 0.70.02


دانلود بازی Medrick HomeDecor


شما می‌توانید با این بازی فوق‌العاده و سرگرم‌کننده تحولات جذابی در دکوراسیون خانه و مکان‌های مختلف خلق کنید و لذت ببرید. این گیم یک تجربه فراگیر و جذاب از طراحی داخلی برای شما ایجاد می‌کند و شما را به دنیای شگفت‌انگیزش فرا می‌خواند. خلق دکوراسیون های مختلف برای بخش های متنوع از خانه در این گیم پلی بسیار جذاب و ساده بوده و فقط کافیست در چالش ها و معماهای پیش رو شرکت کنید تا در نهایت به هدف اصلی خود برسید.


قابلیت‌های کلیدی بازی Drift Legends 2: Drifting game


  • امکان تغییر دادن دکوراسیون خانه و مکان‌های مختلف
  • وجود انواع مختلف آیتم های متنوع برای استفاده کردن
  • طراحی فوق العاده کوچکترین جزئیات موجود در بازی
  • انتخاب و طراحی خانه‌های منحصر به فرد برای کسب امتیاز
  • کسب تجربه فراگیر و جذاب از طراحی داخلی خانه


پسورد فایل :
کپی