آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی سرزمین وحشی: بقا اندروید HelioGames Westland 7.3.0

دانلود بازی سرزمین وحشی: بقا اندروید HelioGames Westland 7.3.0

بازی HelioGames Westland سرزمین وحشی: بقا یک بازی اکشن و زامبی شوتر در جهان پس از آپوکالیپس است که در آن شما باید با زامبی‌ها و دشمنان دیگر مبارزه کرده و برای بقا خود تلاش کنید. در این بازی شما به عنوان یک بازمانده در دنیای وحشی و پر از خطر قرار می‌گیرید و باید با استفاده از اسلحه‌ها و ابزارهای مختلف، جنگیده و مناطق مختلف را کاوش کنید.

بازی HelioGames Westland شما را در شرایط دشوار و سخت قرار می‌دهد و باید به عنوان یک بازمانده در غرب وحشی تلاش کنید به تمدن برسید. در ابتدا همه چیز سخت بوده به سادگی پیشرفت حاصل نمی‌شود اما رفته رفته با قرار دادن آیتم‌های متنوع و ساخت یکسری وسایل قادر هستید تمدنی کوچک برای خود دست و پا کنید. یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود در بازی پیشرفت کنید امکان تبادل و داد و ستد با دیگر سرخ پوستان است، پس تا می‌توانید آیتم‌های مختلف بکارید و با پرورش محصولات به اقتصاد و کار خود رونق دهید.


دانلود HelioGames Westland

✅ نام نرم افزارHelioGames Westland❤️ تعداد دانلود33
⭐نسخه نرم افزار7.3.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6.0 به بالا🔆 حجم فایل454 مگابایت

دانلود بازی سرزمین وحشی: بقا اندروید HelioGames Westland 7.3.0


دانلود بازی HelioGames Westland


در بازی HelioGames Westland انواع مختلف صحراها و دشت‌ها وجود دارند که با گشت و گذار و جستجو در آن‌ها می‌توانید آیتم‌ها و حتی طلا پیدا کنید. هرچیزی در بازی ممکن است به کار آید پس از تمامی منابع و داشته‌های خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، تلاش برای قدرتمند شدن و گرفتن انتقام از راهزنانی که مدت‌ها قبل به شما حمله کرده و تمامی منابع‌تان را برده‌اند می‌تواند یک انگیزه مناسب و کافی برای پیشرفت باشد. مهم‌ترین ویژگی که در ابتدا می‌بایست مد نظر قرار دهید چیست و چگونه می‌توانید دوباره به قدرت سابق خود برگردید! پاسخ به تمامی این سوالات نیازمند شروعی دوباره است.


قابلیت‌های کلیدی بازی HelioGames Westland


  • جستجو بخش های مختلف بازی برای پیدا کردن آیتم ها
  • پروش انواع محصولات برای بدست آوردن منابع
  • امکان تبادل و داد و ستد برای رسیدن به قدرت اقتصادی 
  • ساخت انواع مختلف سلاح ها برای دفاع از خود 
  • شکار حیوانات متنوع برای استفاده کسب مواد غذایی


پسورد فایل :
کپی