آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی منچرز - منچ گروهی آنلاین اندروید Incytel Mencherz 3.8.7

دانلود بازی منچرز - منچ گروهی آنلاین اندروید Incytel Mencherz 3.8.7

بازی Incytel Mencherz بازی منچرز - منچ گروهی آنلاین یک بازی جذاب و معروف است که اغلب توسط چند نفر بازی می‌شود و شامل تخته بازی و انواع قوانین و قواعد استراتژیک است. در این بازی، هر بازیکن به ترتیب موشک خود را به سمت خانه‌های دیگر بازیکنان حرکت می‌دهد و سعی می‌کند تا اولین فرد پیروز بازی شود. هر دست از بازی به صورت رندوم آغاز می‌شود و بازیکنان با آوردن عدد شش می‌توانند حرکت خود را از مبدا آغاز کرده و تا مقصد نهایی ادامه دهند.

بازی Incytel Mencherz گیم را در هر دست به صورت آنلاین برای شما استارت می‌زند و این بدان معناست که تمامی پلیرهای پیش روی شما کاربران واقعی هستند و همگی بسیار حرفه‌ای بازی خواهند کرد، در طول بازی امکان چت کردن با دیگر پلیرها مهیاست و در صورت نیاز بعد از پایان هر بازی می توانید بازی مجددی را شروع کنید و یا با دیگر پلیرها به گفتگو در مورد گیم و قوانین مختلف صحبت کنید. طراحی خوش ذوق و فوق‌العاده بازی و استفاده از رنگ بندی های جذاب نیز یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد بازی بوده و لحظات شادی را بازی Incytel Mencherz برایتان رقم می زند.


دانلود Incytel Mencherz

✅ نام نرم افزارIncytel Mencherz❤️ تعداد دانلود53
⭐نسخه نرم افزار3.8.7🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0 به بالا🔆 حجم فایل126 مگابایت

دانلود بازی منچرز - منچ گروهی آنلاین اندروید Incytel Mencherz 3.8.7


دانلود بازی Incytel Mencherz


بازی Incytel Mencherz به شما امکان می‌دهد تیم‌های مختلف تشکیل دهید و با دیگر پلیرها مسابقات تیمی را برگذار کنید، با شرکت کردن در رویدادهای هفتگی و کسب امتیاز انواع مختلف آیتم‌ها را برای خود جمع آوری نمایید، داشتن برخی از این آیتم‌ها کمک می‌کند تجهیزات خود مانند مهره‌ها و تاس‌ها را به سلیقه خودتان سفارشی سازی نمایید، در این بازی انواع مختلف میزها وجود داشته که هر کدام قوانین‌های خاص خود را داراست برای مثال اگر میخواهید با دوستان خود بازی کنید بهتر است میز دوستانه را انتخاب کرده و دوستانتان را دعوت کنید.


قابلیت‌های کلیدی بازی Incytel Mencherz


  • امکان انجام منچ گروهی آنلاین با دیگر بازیکنان موجود
  • چت کردن با دیگر پلیرها در هنگام انجام بازی
  • شرکت در رویدادهای هفتگی برای کسب امتیاز بیشتر
  • شخصی سازی کامل تمامی تاس و مهره های بازی
  • تشکیل انواع گروه ها و بازی با تیم های رقیب
پسورد فایل :
کپی