آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی ساموروست 3 اندروید Samorost 3 1.471.19

دانلود بازی ساموروست 3 اندروید Samorost 3 1.471.19

بازی Samorost 3 یک عنوان ماجراجویی و پازل است که توسط استودیو Amanita Design طراحی و توسعه داده شده است. در این بازی، شما به عنوان یک فضانورد باید در یک سفر ماجراجویانه به دنیایی جادویی و عجیب بروید و به حل معماها و پازل‌های مختلف بپردازید. با گرافیک زیبا و محیط صوتی مطرح، "ساموروست 3" یک تجربه تصویری و صوتی منحصر به فرد را برای شما ارائه می‌دهد.

بازی Samorost 3 شما بخش های مختلفی است که به صورت آزادانه قادر هستید در تمامی این بخش ها حرکت کنید و مسیر اصلی را پیدا کنید، معماهای بسیاری پیش روی شما قرار خواهد گرفت که هر کدام به ترتیب سخت تر خواهد شد. اتمسر و محیط بازی بسیار عجیب بوده و بازیکنان در ابتدا سردرگم خواهند بود اما رفته رفته به محیط موجود عادت خواهید کرد و می‌بایست مسیرهای درست را شناسایی کرده و ماموریت‌ها را به پایان برسانید. بدون شک ایده ساخت چنین بازی بسیار خلاقانه و سخت است چراکه ساخت همچین محیط‎‌هایی کار ساده ای نیست نیازمند خلاقیت و تخیل بسیار زیاد می باشد.


دانلود Samorost 3

✅ نام نرم افزارSamorost 3❤️ تعداد دانلود16
⭐نسخه نرم افزار1.471.19🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل14 + 998 مگابایت

دانلود بازی ساموروست 3 اندروید Samorost 3 1.471.19


دانلود بازی Samorost 3


سازندگان در بازی Samorost 3 سعی کرده‌اند تمامی ویژگی‌ها و بخش‌های مختلف را به عجیب‌ترین شکل ممکن طراحی کنند به طوری که بازیکنان احساس حضور در یک سیاره بیگانه را به خوبی درک کنند، جهانی دگرگون شده و پاشیده پیش روی شماست که برای رسیدن به جواب‌های خود می‌بایست در بخش‌های مختلف این سیاره قدم بگذارید و با حل کردن انواع مختلف معماها و چالش‌ها به این گیم جذاب و منحصر به فرد پایان دهید.


قابلیت‌های کلیدی بازی Samorost 3


  • حل انواع مختلف معماها و چالش ها در طول بازی
  • قرارگیری در محیط های عجیب یک دنیای دگرگون
  • گشف بخش های مختلف از یک سیاره بیگانه
  • طراحی ساده و عجیب محیط های بازی 
  • کنترل آسان کاراکتر برای حرکت در محیط بازیلیست دانلودآموزش ها
پسورد فایل :
کپی