آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود نرم افزار بدنسازی آنکس پریمیوم اندروید Thenx Premium 5.6.0

دانلود نرم افزار بدنسازی آنکس پریمیوم اندروید Thenx Premium 5.6.0

نرم افزار Thenx Premium ابزاری کارآمد برای تمرین‌های بدنی، بدنسازی و بهبود قدرت و استقامت بدن است و ارائه‌دهنده برنامه‌های آموزشی و تمرینی متنوع در زمینه بدنسازی می‌باشد. بدون شک تا به امروز از انواع مختلف برنامه ها برای این موضوع استفاده کرده اید که ممکن است نتیجه مناسبی دریافت نکرده باشید، این عنوان یک برنامه کامل و دقیق در زمینه بدنسازی می باشد و انواع مختلف تمرینات بطور کامل در آن قرار داده شده است.

نرم افزار Thenx Premium هر آنچه که از تمرین نیاز داشته باشید را به طور دقیق و حرفه‌ای پیش روی شما قرار می دهد، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث می‌شود از انجام تمرین‌های خود خسته شویم و دیگر ادامه ندهیم، حرکات اشتباه هنگام تمرین است! این نرم افزار کمک میکند تمامی تمرینات را به درست‌ترین شکل ممکن انجام دهید چراکه در مورد هر تمرین با دقت و تصویر کامل توضیح داده شده تا دیگر اشتباهی در کار وجود نداشته باشد. در این نرم افزار بیشتر از هزار تمرین خاص وجود دارد که هر یک روی یک نقطه عضلانی تمرکز دارد.


دانلود Thenx Premium

✅ نام نرم افزارThenx Premium❤️ تعداد دانلود3
⭐نسخه نرم افزار5.6.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0 به بالا🔆 حجم فایل17 مگابایت

دانلود نرم افزار بدنسازی آنکس پریمیوم اندروید Thenx Premium 5.6.0


دانلود نرم افزار Thenx Premium


نرم افزار Thenx Premium به شما امکان می‌دهد تا برای خود یک حساب کاربری راه اندازی کنید و عکس‌ها و تمرینات خودتان را با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید، مهم نیست که در چه سنی هستید چراکه این برنامه هیچگونه محدودیتی ندارد و تمامی کاربران به سادگی میتوانند از هزاران حرکت موجود استفاده کنند. به جز توضیحات کامل و تصاویر موجود برخی از تمرین ها دارای ویدیوهای آموزشی هستند که با مشاهده آنها می‌توانید از انجام درست حرکات کاملا مطمعن شوید.


قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Thenx Premium


  • وجود بیشتر از هزار حرکت مختلف برای نقاط عضلانی بدن
  • توضیح کامل حرکات به همراه عکس های موجود
  • امکان ایجاد حساب کاربری برای ذخیره تمرین های خود
  • به اشتراک گذاشتن انواع حرکات با دیگر دوستان
  • وجود ویدیوهای آموزشی برای انجام درست حرکات


پسورد فایل :
کپی