آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی آخرین دزد دریایی برای اندروید Last Pirate 1.13.11

دانلود بازی آخرین دزد دریایی برای اندروید Last Pirate 1.13.10

بازی Last Pirate یک عنوان اکشن و بقا است که توسط استودیوی بازی‌سازی RetroStyle Games UA تولید شده است. در این گیم، شما در نقش یک دزد دریایی به نام آخرین دزد دریا قرار می‌گیرید که در یک جزیره مرموز برای بقا و مواجهه با موجودات خطرناک دیگر به مبارزه می‌پردازد. هدف شما در بازی Last Pirate استفاده از منابع مختلف برای ساخت ابزار و تجهیزات، جستجو و جمع‌آوری منابع مورد نیاز برای بقا، بهبود و تقویت شخصیت، مبارزه با ترسناک‌ها و پیدا کردن رازهای جزیره است.

بازی Last Pirate جزیره‌ای اسرارآمیز را پیش روی شما قرار می‌دهد که در هر بخش از این جزیره ویژگی و امکانات مختلف وجود دارد و با جستجوی دقیق می‌توانید آیتم‌ها و تجهیزات جدیدی را بدست آورید، هر شخصیت در این بازی میزان قدرت خاص خود را دارا می‌باشد و برای شکست دادن آنها باید به سرعت قابلیت‌های کاراکتر خودتان را آپگرید نمایید. به سرعت ابزارهای جدیدی را طراحی کنید و در نهایت به انتهای ماجراجویی خود برسید.


دانلود Last Pirate

✅ نام نرم افزارLast Pirate❤️ تعداد دانلود63
⭐نسخه نرم افزار1.13.11🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0 به بالا🔆 حجم فایل291 مگابایت

دانلود بازی آخرین دزد دریایی برای اندروید Last Pirate 1.13.10


دانلود بازی Last Pirate


پس از شروع بازی، آموزش‌ها و مراحل آغازین بازی را دنبال کرده تا با کارکرد بازی و امکانات آن آشنا شوید. به دنبال منابع مختلف برای بقا و تامین غذا، آب، مواد ساختمانی و سایر امکانات بازی بگردید. از منابع جمع‌آوری شده، ابزار، تجهیزات و ساختمان‌های مختلفی بسازید و به شخصیت خود قدرت و توانایی جدید اضافه کنید. در طول بازی، با موجودات خطرناک و ترسناک جزیره مواجهه کنید و با استفاده از تجهیزات و ابزارهای خود به مبارزه بپردازید. بازی Last Pirate یک بازی بقا و اکشن موبایل مهیج است که امکانات چالش برانگیز و موقعیت‌های مختلف در یک جزیره مرموز را برای شما فراهم می‌کند.


قابلیت های کلیدی بازی Last Pirate


  • جستجو و جمع‌آوری منابع مورد نیاز برای بقا، بهبود و تقویت شخصیت
  • وجود موجودات خطرناک و ترسناک برای مبارزه 
  • ساخت انواع مختلف سازه ها و ابزارهای موجود در بازی
  • انجام چالش ها و ماموریت های جزیره برای کسب آیتم
  • گشت و گذار برای تامین غذا، آب، مواد ساختمانی و سایر امکانات


پسورد فایل :
کپی