آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود نرم افزار imobie DroidKit 2.3.0.20240513 برنامه رفع خطاهای سیستمی و بازیابی اطلاعات اندروید

دانلود نرم افزار imobie DroidKit 2.3.0.20240418 برنامه رفع خطاهای سیستمی و بازیابی اطلاعات

نرم افزار imobie DroidKit یک برنامه گوشی هوشمند است که توسط شرکت iMobie ساخته شده است و به کاربران اجازه می‌دهد تا مشکلات، خطاها و اعمال ناخواسته مرتبط با دستگاه‌های اندروید خود را برطرف کنند. این نرم‌افزار به صورت قابل تعامل برای کاربران اندروید طراحی شده است تا به آن‌ها کمک کند مشکلات مختلفی مانند گیر کردن در حالت ریکاوری، رفع خطاهای سیستمی، بازیابی اطلاعات از دست رفته، پشتیبان‌گیری از داده‌ها و بسیاری موارد دیگر را بهبود بخشاید.

نرم افزار imobie DroidKit کمک می‌کند که اگر فایل‌های خود را به هر دلیلی از دست دادید به سرعت پشتیبان‌گیری و بازگردانی داده‌ها را انجام دهید و تمامی فایل‌ها را بطور کامل بازیابی نمایید، ویژگی‌های امنیتی برای حفاظت از اطلاعات شخصی به بهترین شکل در این نرم‌افزار رعایت شده و بدون کوچکترین نگرانی می‌توانید از این برنامه استفاده کنید، اگر مشکلی در گوشی شما به وجود آمد به سادگی می‌توانید تعمیر مشکلات سیستمی و پیشرفته را فعالسازی نمایید.


دانلود imobie DroidKit

✅ نام نرم افزارimobie DroidKit❤️ تعداد دانلود139
⭐نسخه نرم افزار2.3.0.20240513🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل274 مگابایت

دانلود نرم افزار imobie DroidKit 2.3.0.20240418 برنامه رفع خطاهای سیستمی و بازیابی اطلاعات


دانلود نرم افزار imobie DroidKit


اگر شما به دنبال یک ابزار کارآمد برای حل مشکلات دستگاه اندروید خود هستید، iMobie DroidKit می‌تواند یک گزینه مناسب باشد. اما همواره موارد امنیتی و خصوصیتی باید در نظر گرفته شود و در استفاده از نرم افزارهای ثالث احتیاط لازم را داشته باشید. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های مفید برنامه فعال‌سازی چندین حالت مختلف برای دستگاه اندروید می‌باشد که به سادگی می‌توانید از تمامی قابلیت‌ها بطور همزمان استفاده نمایید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار imobie DroidKit


  • ویژگی‌های امنیتی برای حفاظت از اطلاعات شخصی
  • امکان پشتیبان‌گیری و بازگردانی داده‌ها
  • تعمیر مشکلات سیستمی بطور کامل و پیشرفته
  • فعال‌سازی چندین حالت مختلف برای دستگاه اندروید
  • پاکسازی عمیق دستگاه برای آزاد سازی فضای بیشتر


پسورد فایل :
کپی