آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود نرم افزار Dawesome Abyss 1.3.2 برنامه همه کاره برای رفع مشکلات اندروید

دانلود نرم افزار Dawesome Abyss 1.3.2 برنامه همه کاره برای رفع مشکلات اندروید

نرم افزار Dawesome Abyss به عنوان یک جعبه ابزار جامع برای رسیدگی به مسائل مختلف مرتبط با اندروید عمل می‌کند. Dawesome Abyss راه حل‌هایی را برای طیف گسترده‌ای از مشکلات مانند باز کردن قفل صفحه، دور زدن FRP، بازیابی اطلاعات، تعمیر سیستم و ابزارهای اضافی برای بهبود عملکرد دستگاه اندرویدی شما ارائه می‌دهد. با Dawesome Abyss، کاربران می‌توانند تنها با چند کلیک ساده، گوشی خود را به طور موثر مدیریت و عیب یابی کنند و اطمینان حاصل کنند که دستگاه‌های آنها در تمام جنبه‌ها در سطح بهینه کار می‌کنند.

نرم افزار Dawesome Abyss کمک می‌کند که اگر به دنبال راه حلی همه کاره برای رفع مشکلات اندروید و بهبود عملکرد دستگاه خود هستید، از این عنوان همه کاره استفاده نمایید، Dawesome Abyss مجموعه گسترده‌ای از ابزارها و ویژگی‌ها را برای کمک به شما در نگهداری و بهینه‌سازی تلفن اندرویدی خود ارائه می‌دهد. همیشه هنگام استفاده از ابزارهای نرم افزاری، رعایت جنبه‌های امنیتی و حریم خصوصی ضروری است، این برنامه ابزارهای مختلفی برای رفع مشکلات اندرویدی ارائه می‌دهد از جمله باز کردن صفحه قفل، FRP bypass (گذر از گوگل آکانت بعد از بازنشانی کارخانه)، بازیابی داده، تعمیر سیستم و 4 ابزار موثر دیگر. با این برنامه می‌توانید به گوشی خود در تمام جوانب مراقبت کنید.


دانلود Dawesome Abyss

✅ نام نرم افزارDawesome Abyss❤️ تعداد دانلود38
⭐نسخه نرم افزار1.3.2🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل36 مگابایت

دانلود نرم افزار Dawesome Abyss 1.3.2 برنامه همه کاره برای رفع مشکلات اندروید


دانلود نرم افزار Dawesome Abyss


برنامه Dawesome Abyss را اجرا کرده و دستگاه اندروید خود را از طریق کابل USB به کامپیوتر متصل کنید. در برنامه Dawesome Abyss می‌توانید گزینه‌ای که برای رفع مشکل دستگاه اندروید موردنظرتان نیاز است را انتخاب کرده و مراحل آن را دنبال کنید. برنامه دارای رابط کاربری ساده و محیط استفاده راحتی باشد. پس از انجام مراحل لازم برای رفع مشکلات، برنامه Dawesome Abyss به شما اجازه می‌دهد تا تغییرات صورت گرفته را اعمال کنید و دستگاه خود را در حالت بهینه قرار دهید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Dawesome Abyss


  • باز کردن صفحه قفل، FRP bypass، بازیابی داده، تعمیر سیستم
  • رعایت جنبه‌های امنیتی و حریم خصوصی بطور کامل
  • انجام بازیابی اطلاعات، تعمیر سیستم و ابزارهای اضافی
  • در اختیار داشتن مجموعه گسترده‌ای از ابزارها و ویژگی‌ها
  • رابط کابری ساده و کاربرپسند برای اجرای ویژگی های مختلف 


پسورد فایل :
کپی