آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود نرم افزار SetareYek 2.25.0 برنامه ستاره یک برای اندروید

دانلود نرم افزار SetareYek 2.25.0 برنامه ستاره یک برای اندروید

نرم افزار SetareYek یکی از اپلیکیشن‌های موبایل که امکانات مختلفی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد که امور مختلفی را به صورت آنلاین و از طریق گوشی هوشمند خود انجام دهید، به سادگی و بدون دردسر بسته اینترنت بخرید و خلاقی خودروی خودتان را انجام دهید این عنوان دارای قابلیت‌های بسیار است.

نرم افزار SetareYek امکان می‌دهد در یک محیط کاربر پسند انواع مختلف امور متنوع را به صورت آنلاین انجام دهید، با در اختیار داشتن این عنوان از داشتن چند برنامه بی‌نیاز خواهید بود و به سادگی می‌توانید شارژ بخرید و بسته اینترنت فعال کنید، این امور و سایر خدمات از طریق اپلیکیشن ستاره یک در دسترس کاربران می‌باشد تا آنها بتوانند به راحتی و بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل‌های مختلف این خدمات را بهره‌مند شوند.


دانلود SetareYek

✅ نام نرم افزارSetareYek❤️ تعداد دانلود10
⭐نسخه نرم افزار2.25.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0 به بالا🔆 حجم فایل48 مگابایت

دانلود نرم افزار SetareYek 2.25.0 برنامه ستاره یک برای اندروید


دانلود نرم افزار SetareYek


به جز ویژگی‌های ذکر شده مانند پرداخت خلافی خودرو و موتور و عوارض آزادراهی این عنوان کمک می‌کند تا تمامی قبض‌های خودتان را به سرعت پرداخت کنید یا هر کدام از هتل‌های پیشنهاد شده در برنامه را رزرو نمایید، داشتن همچین برنامه‌های فوق العاده‌ای امکان می‌دهد تا بدون مشکل چندین کار را به صورت همزمان انجام دهید از مراجعه حضوری خودداری کنید. اپلیکیشن ستاره یک با تمامی ویژگی‌های خود در دسترس کاربران می‌باشد.


قابلیت های کلیدی نرم افزار SetareYek


  • - خرید بسته اینترنت و شارژ در سریع ترین زمان
  • - پرداخت خلافی خودرو و موتور و عوارض آزادراهی
  • - امکان خرید بلیط اتوبوس، هواپیما و قطار
  • - رزرو هتل و پرداخت کردن قبض های خود
  • - خرید سیمکارت های جدید به کمک برنامه


پسورد فایل :
کپی