آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی ماموریت های بحرانی برای اندروید Crisis Action: 7th Anniversary v4.6.1

دانلود بازی ماموریت های بحرانی برای اندروید Crisis Action: 7th Anniversary v4.6.1

بازی Crisis Action: 7th Anniversary یک بازی اکشن و تیراندازی آنلاین که به مناسبت هفتمین سالگرد عرضه‌ی بازی Crisis Action منتشر شده است. این بازی توسط استودیوی بازی‌سازی Hero Game برای دستگاه‌های اندروید توسعه یافته است. در این گیم می‌توانید جنگ‌ها و نبردهای متنوع‌ای را در حالت‌های مختلف تجربه کنید و با کسب امتیاز دستاوردهای ویژه‌ای را بازگشایی نمایید.

بازی Crisis Action: 7th Anniversary در محیط آنلاین به شما امکان می‌دهد با دیگر بازیکنان از سراسر جهان به مبارزه بپردازند و تجربه‌ی تیراندازی چندنفره را تجربه کنند. بازی Crisis Action: 7th Anniversary شامل انواع حالت‌های بازی مختلفی مانند Team Deathmatch، Bomb Mode، Arms Race می‌باشد که تنوع بیشتری به تجربه بازی اضافه می‌کند. بازیکنان می‌توانند از انواع سلاح‌های مختلف از تفنگ‌ها و راکت‌لانچرها تا اسلحه‌های نظامی استفاده کنند.


دانلود Crisis Action: 7th Anniversary

✅ نام نرم افزارCrisis Action: 7th Anniversary❤️ تعداد دانلود10
⭐نسخه نرم افزارv4.6.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4 به بالا🔆 حجم فایل93 + 1.59 گیگابایت

دانلود بازی ماموریت های بحرانی برای اندروید Crisis Action: 7th Anniversary v4.6.1


دانلود بازی Crisis Action: 7th Anniversary


بازی Crisis Action: 7th Anniversary در موقعیت‌ها و مکان‌های عالی با طراحی دقیق جزئیات انجام می‌شود با در اختیار گرفتن سلاح‌ها و راکت لانچرهای خاص می‌توانید تمامی دشمنان را بصورت یکجا مورد هدف قرار دهید، بازی دارای دو حالت تک نفره و چند نفره بوده که با وارد شدن در هر کدام می‌توانید میزان امتیازی را بدست آورید، در بخش چند نفره هم می‌توانید با دوستان خود و هم می‌توانید با پلیرهای سراسر جهان به رقابت بپردازید. بازی اندروید Crisis Action: 7th Anniversary دلایل بسیاری برای نصب داشته است که اگر احساس می‌کنید جزو گیمرهایی هستید که در سبک بازی‌های ریال تایم از مهارت بالایی برخوردار هستید، این عنوان قطعا چالش‌های بسیاری برای شما ایجاد خواهد نمود که براساس آن می‌توانید با گیم‌پلی خوب و طولانی مدتی مواجه شوید. در ادامه با قابلیت‌های کلیدی که سبب دانلود بازی Crisis Action: 7th Anniversary برای اندروید خواهند شد آشنا می‌شوید.


قابلیت های کلیدی بازی Crisis Action: 7th Anniversary


  • - قرارگیری در دو حالت آنلاین و آفلاین برای انجام رقابت های جذاب
  • - وجود انواع مختلف سلاح ها و تسلیحات نظامی برای استفاده
  • - قرارگیری در موقعیت های خاص جنگی و مبارزه با دشمنان متنوع
  • - امکان بازگشایی دستاوردهای ویژه با کسب پیروزی های متعدد
  • - حالت‌های بازی مختلفی مانند Team Deathmatch، Bomb Mode، Arms Raceلیست دانلودآموزش ها
پسورد فایل :
کپی