آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی پس از پوچی برای اندروید Never After v1.0.32

دانلود بازی پس از پوچی برای اندروید Never After v1.0.32

بازی Never After یک عنوان ویدیویی ماجراجویی و نقش‌آفرینی است که توسط استودیوی توسعه‌دهنده NetEase Games ساخته شده است. این بازی در دنیایی فانتزی و جادویی به وقوع می‌پیوندد و داستان جذاب و الهام‌بخش خود را دنبال می‌کند. در بازی Never After، شما وارد یک سفر ماجراجویانه و پر از چالش‌های مختلف می‌شوید و باید با حل پازل‌ها، مبارزه با هیولاها و انجام وظایف مختلف، به اهدافتان دست پیدا کنید.

بازی Never After دارای یک داستان فانتزی و جذاب است که شامل تنش، خطر، رازها و اتفاقات جذاب است. این داستان ممکن است شامل روایت‌های الهام‌بخش و موضوعات عمیق باشد. بازی Never After دارای محیط‌های زیبا و جذابی است که شامل مناظر طبیعی، دیواره‌ها، غارها، شهرها می‌شود. در هر بخش از بازی با ماجراجویی محیط‌های مختلف قادر هستید آیتم و تجهیزات متنوعی را کشف کرده و در مراحل بعدی از آنها استفاده نمایید.


دانلود Never After

✅ نام نرم افزارNever After❤️ تعداد دانلود3
⭐نسخه نرم افزارv1.0.32🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0 به بالا🔆 حجم فایل1.38 گیگابایت

دانلود بازی پس از پوچی برای اندروید Never After v1.0.32


دانلود بازی Never After


در Never After با انواع شخصیت‌های مختلف از جمله شخصیت اصلی و شخصیت‌های جانبی تعامل داشته باشید که هر کدام دارای ویژگی‌ها، مهارت‌ها و داستان‌های منحصر به فردی هستند، Never After شامل پازل‌ها، چالش‌ها و معماهای مختلف است که برای پیشروی در بازی باید آن‌ها را حل کنید. این بازی ممکن است حاوی صحنه‌های مبارزه و اکشن با هیولا‌ها و دشمنان مختلف باشد که باید مهارت‌های خود را به کار گیرید تا آن‌ها را شکست دهید. این عنوان به صورت گیم‌پلی در وضعیت دسته قابل اجراست و شما می‌توانید با کنترل شخصیت اصلی، به موقعیت‌ها و چالش‌های مختلف واکنش نشان دهید.


قابلیت های کلیدی بازی Never After


  • - روایت‌های الهام‌بخش و موضوعات عمیق برای کسب تجربه
  • - امکان تعامل با تمامی شخصیت های اصلی و شخصیت‌های جانبی
  • - انجام ماموریت ها در بخش های متنوع مانند مناظر طبیعی، دیواره‌ها، غارها، شهرها
  • - قرارگیری در محیط‌های زیبا و جذاب برای انجام ماجراجویی
  • - وجود پازل‌ها، چالش‌ها و معماهای مختلف برای کامل کردن


پسورد فایل :
کپی