آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی فروشگاه برگر برای اندروید Burger Please v5.0.0

دانلود بازی فروشگاه برگر برای اندروید Burger Please v5.0.0

بازی Burger Please یک بازی شبیه‌ساز همبرگر فروشی بوده که به شما امکان می‌دهد تا با پخت همبرگرهای متنوع مشتریان زیادی را به رستوران خودتان دعوت کنید، با انجام سفارشات مشتریان و آشپزی برگر‌های خوشمزه، این گیم شما را به چالش می‌کشد. در این بازی شما باید با دقت مواد اولیه را آماده و سپس به ترتیب صحیح اعمال کنید تا برگر ایده‌آلی را برای مشتریان آماده کنید.

بازی Burger Please دارای ویژگی‌ها و تجهیزات متنوع برای آپگرید کردن می‌باشد، هر سفارش جدید، را که به سرعت آماده کنید باعث می‌شود درجه خوش رویی مشتری و امتیازات بیشتر را بدست آورید. این بازی یک عنوان سرگرم‌کننده و آموزنده بوده که مهارت شما در آشپزی را به چالش می‌کشد. در ابتدا تعداد مشتری کمی سمت شما خواهند آمد اما رفته رفته با ارتقاع دادن تجهیزات و اضافه کردن تعداد میزهای بیشتر مشتری‌های فراوانی به همبرگر فروشی شما وارد خواهند شد.


دانلود Burger Please

✅ نام نرم افزارBurger Please❤️ تعداد دانلود26
⭐نسخه نرم افزارv5.0.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6.0 به بالا🔆 حجم فایل113 مگابایت

دانلود بازی فروشگاه برگر برای اندروید Burger Please v5.0.0


دانلود بازی Burger Please


بازی ارائه شده به شما امکان می‌دهد به عنوان یک آشپز واقعی عمل کنید و برگر‌های خوشمزه را طبخ نمایید، که برای شما تجربه‌ی جذاب و سرگرم‌کننده‌ای خواهد بود. بازی Burger Please دارای گرافیک‌های زیبا و جذابی می‌باشد که باعث افزایش جذابیت و تم رنگارنگ بازی می‌شود. با گذراندن هر سفارش، سطوح سخت‌تری برای شما ارائه می‌شود که به شما اجازه می‌دهد مهارت آشپزی خود را به چالش بکشید و مهارت‌های خود را بهبود ببخشید. بازی شامل داستان جالبی بوده و شما با مشتریان مختلفی روبرو می‌شوید که خواسته‌های و سلیقه‌های مختلفی دارند.


قابلیت های کلیدی بازی Burger Please


  • - پخت انواع همبرگرها برای کسب درآمد و اضافه کردن شعبه
  • - روبه رو شدن با انواع مشتریان با سلیقه غذایی مختلف
  • - ارتقاع بخش های متنوع و اضافه کردن میز و صندلی بیشتر
  • - افزایش مهارت های آشپزی برای تبدیل شدن به سرآشپز نمونه
  • - گیم پلی جذاب و رابط کاربری ساده برای انجام چالش های گیم


پسورد فایل :
کپی