آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود نرم افزار ClipZ – Clipboard Manager v4.5 برنامه کلیپ بورد اندروید

دانلود نرم افزار ClipZ – Clipboard Manager v4.5 برنامه کلیپ بورد اندروید

نرم افزار ClipZ – Clipboard Manager یک مدیر کلیپ بورد بسیار کاربردی که به کاربران این امکان را می‌دهد تا متن، تصاویر، لینک‌ها و سایر اطلاعات را به راحتی کپی و پیست کنند و آنها را در یک مکان مرتب و دسترسی آسان ذخیره نمایند. این اپلیکیشن قابلیت مدیریت چندین آیتم در کلیپ بورد را دارا بوده و به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی بین آیتم‌های مختلف کپی و پیست کنند.

نرم افزار ClipZ – Clipboard Manager دارای قابلیت‌های فوق العاده‌ای می‌باشد، ClipZ دارای قابلیت جستجوی پیشرفته بر روی آیتم‌های ذخیره شده است که به کاربران کمک می‌کند تا به سرعت و به راحتی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. این نرم‌افزار کاربردی واقعاً یک ابزار حیاتی برای هر کسی است که از کامپیوتر یا دستگاه‌های هوشمند استفاده می‌کند و می‌خواهد به سرعت و به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را مدیریت کند.


دانلود ClipZ – Clipboard Manager

✅ نام نرم افزارClipZ – Clipboard Manager❤️ تعداد دانلود38
⭐نسخه نرم افزارv4.5🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0 به بالا🔆 حجم فایل6.83 مگابایت

دانلود نرم افزار ClipZ – Clipboard Manager v4.5 برنامه کلیپ بورد اندروید


دانلود نرم افزار ClipZ – Clipboard Manager


برای استفاده از نرم‌افزار ClipZ – Clipboard Manager، می‌توانید به راحتی پس از نصب، با باز کردن نرم‌افزار و ایجاد یک حساب کاربری مدیریت کاملی روی کلیپ بورد خود داشته باشید، تصویر، لینک یا اطلاعات دیگر، آنها به صورت خودکار در کلیپ بورد ClipZ ذخیره خواهند شد. برای مشاهده و مدیریت آیتم‌های ذخیره شده، با باز کردن نرم‌افزار ClipZ قادر هستید لیست آیتم‌های کپی شده را بطور کامل مشاهده نمایید. انتقال آیتم‌ها بین دستگاه‌ها و برنامه‌ها و انتقال فایل و اطلاعات به کمک این برنامه امکان‌پذیر می‌باشد و به سادگی می‌توانید این کار را انجام دهید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار ClipZ – Clipboard Manager


  • - امکان کپی و پیست متن، تصاویر، لینک ها و سایر اطلاعات
  • - جستجوی پیشرفته بر روی آیتم های ذخیره شده
  • - پشتیبانی کامل از افزونه‌ها و ابزارهای سفارشی
  • - امکان انتقال آیتم‌ها بین دستگاه‌ها و برنامه‌ها
  • - قابلیت دسته‌بندی آیتم‌ها بر اساس نوع


پسورد فایل :
کپی