آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی پرندگان خشمگین دوستان برای اندروید Angry Birds Friends v12.2.0

دانلود بازی پرندگان خشمگین دوستان آندروید - Angry Birds Friends v1.0.0

در این ورژن از بازی Angry Birds Friends انگری بیردز فرندز هر هفته مراحل و سطوح جالبی به آن اضافه می شود،‌ می توانید از جنگ میان خوک ها و پرندگان لذت ببرید. سعی کنید تا امتیازات بالایی کسب کنید چرا که هر هفته به نفرات برتر مدال ها طلا، نقره و برنز اهدا میشود. شاید این هفته شما یکی از برندگان باشید.بازی Angry Birds Friends علاوه بر سرگرمی که برای شما فراهم می کند امکان رقابت در شبکه های اجتماعی همچون فیس بوک و کسب مدال و جایزه را برای شما مقدور می کند.

دانلود Angry Birds Friends

✅ نام نرم افزارAngry Birds Friends❤️ تعداد دانلود23651
⭐نسخه نرم افزار12.2.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0🔆 حجم فایل129 مگابایت

Angry Birds Friends یک بازی پازل محبوب است که توسط Rovio Entertainment Corporation توسعه داده شده است. در این بازی، شما باید با استفاده از پرندگان خشمگین، ساختمان های پر از خوک های بدجنس را تخریب کنید.

بازی Angry Birds Friends از حالت چند نفره آنلاین پشتیبانی می کند، که به شما امکان می دهد با دوستان خود یا سایر بازیکنان در سراسر جهان رقابت کنید. شما می توانید در تورنمنت های هفتگی شرکت کنید، به رتبه بندی جهانی دست یابید و جوایزی را کسب کنید.

بازی Angry Birds Friends دارای گرافیک بالا، فیزیک واقع گرایانه و مراحل متنوعی است که به تدریج دشوار می شوند. همچنین، در بازی امکان استفاده از قدرت های خاص پرندگان و ابزارهای مختلفی نیز وجود دارد که به شما در تخریب ساختمان ها کمک می کند.

میزان محبوبیت بازی Angry Birds Friends و وجود عناصر رقابتی و اجتماعی آن، باعث شده تا بازیکنان از سراسر جهان به طور فعال در آن شرکت کنند و به دنبال بهبود رکوردهای خود باشند.


Angry Birds Friends


قابلیت های کلیدی Angry Birds Friends


- تورنمنت های هفتگی: شما می توانید در تورنمنت های هفتگی شرکت کنید و بازی را با دوستان خود یا سایر بازیکنان در سراسر جهان رقابت کنید. میزان امتیازی که در هر تورنمنت کسب می کنید، به رتبه بندی شما در جهانی تأثیر می گذارد.

- قدرت های خاص پرندگان: هر پرنده در Angry Birds Friends دارای قدرت خاصی است که می توانید در حین بازی استفاده کنید. از جمله قدرت ها می توان به انفجار، پرتاب شدید، ضربه واحد، فریز کردن و... اشاره کرد. با استفاده بهینه از قدرت ها، می توانید بهترین نتیجه را کسب کنید.

- انواع ساختمان ها و مراحل چالش برانگیز: در طول بازی با انواع مختلفی از ساختمان ها و چالش ها روبرو می شوید. این ساختمان ها دارای ساختارها و جزئیات مختلفی هستند و برای تخریب آن ها، باید استراتژی های مناسبی را در نظر بگیرید.

- سیستم امتیازدهی و رتبه بندی: بازی Angry Birds Friends دارای سیستم امتیازدهی و رتبه بندی جهانی است. با کسب امتیاز بیشتر در تورنمنت ها، می توانید در رده بندی بالاتر قرار بگیرید و به جوایز و امتیازات بیشتر دست یابید.

- امکان اتصال به شبکه های اجتماعی: می توانید با حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی مانند Facebook وارد بازی شوید و با دوستان خود رقابت کنید و امتیازات و پیشرفت خود را به اشتراک بگذارید.

این قابلیت ها تنها چند نمونه از ویژگی های کلیدی بازی Angry Birds Friends هستند. بازی دارای بیشترین اجزا و امکانات است که شما را به رقابت و سرگرمی در دنیای پرندگان خشمگین دعوت می کند.

پسورد فایل :
کپی