آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود Radiation City 1.0.2 بازی شهر رادیواکتیویته برای اندروید

دانلود Radiation City Free برای اندروید

Radiation City از بازی های مهیج و اکشن اندرویدی می باشد که با تمی ترسناک همراه شده است. 40 سال از فاجعه چرنوبیل می گذرد و در اثر آزاد شدن تششعات رادیواکتیوی، بسیاری از موجودات زنده جهش یافته اند. این تاثیر آنرمال که توجیهی ندارد سبب به وجود اومدن موجودات هولناکی شده است. هم اکنون شما به این شهر بازگشته اید تا دوستان خود را نجات دهید. البته چنین ماموریتی با وجود مخلوقات عجیب و غریب کار چندان شاده ای برای شما نخواهد بود. درون ساختمان ها را برای بدست آوردن منابع و به خصوص نقشه ها بگردید، گرچه این کار می تواند وقت گیر باشد اما در آینده به شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

Radiation City در کنار رود Pripyat می توانید منابع ارزشمندی را بیابید و جمع آوری کنید. با دقت وسایل مختلف خود را جمع آوری کنید. ابزار آلات جدید برای خود بسازید و در مقابل حملاتی که به شما می شود مقاومت نمایید. شهر در شب ها به شدت خطرناک می شود، سعی کنید اردوگاه ها را برای سپری کردن شب ها پیدا نمایید. سلاح ها و تجهیزات و وسایلی که ممکن است در طول سفر خود پیدا کنید، تنها دستان شما هستند. به هیچ کس اعتماد نکنید. Radiation City Free در گوگل پلی از کاربران امتیاز 4 را دریافت کرده است و چند هزار بازیکن آن را دانلود کرده اند. این بازی بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Radiation City Free

 

- گرافیک فوق العاده، جوی ترسناک

- وجود سلاح های مختلف

- محیطی باز و بزرگ برای ماجراجویی

- وجود موجودات هولناک با قدرت های مختلف

- سلاح ها را جمع آوری کنید.

- ابزارآلات جدید بسازید و استفاده کنید.

- نقشه مکان ها را در ساحتمان ها بیابید.

 

آموزش نصب بازی Radiation City Free :

1 - ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و روی گوشی نصب کنید.
2- فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید !
3 - پوشه com.atypicalgames.radiationcity را در مسیر Android/Obb کپی کنید.

 

تصاویری از محیط این بازی:

 

دانلود Radiation City Free برای اندروید  دانلود Radiation City Free برای اندروید  دانلود Radiation City Free برای اندروید  دانلود Radiation City Free برای اندروید  دانلود Radiation City Free برای اندروید

پسورد فایل :
کپی