آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.8.1 Racing Limits - نصب آپدیت بازی مسابقه محدودیت ها برای اندروید

دانلود Racing Limits برای اندروید

Racing Limits

دارای 5 مود مختلف و مهیج برای بازی کردن می باشد: مود چند نفره، آزاد، دارای محدودیت زمانی، نامحدود و حمل کردن. شما می توانید در بین دو حالت ترافیک تک مسیره یا دو مسیره انتخاب کنید و زمانی که می خواهید مسابقه دهید را انتخاب کنید. سه زمان مختلف برای هر روز وجود دارد، غروب خورشید، صبح، و شب. هیچ محدودیتی بجز توانایی های شما در این بازی وجود ندارد.

Racing Limits بنابرین با بیشترین سرعتی که می توانید برانید، پیچ های سریعی بزنید و آنچه را که در زندگی واقعی قادر به انجام آن نیستید انجام دهید. در حالت Multiplayer می توانید با دوستان یا دیگر بازیکنان از سراسر جهان به شکل آنلاین مسابقه دهید. 4 زاویه مختلف برای دوربین این بازی وجود دارد، از پشت، از بالا، از رو به رو و داخل کابین. تمامی ماشین هایی که می توان آن ها را آزاد کرد به شکل کاملا واقع گرایانه توسعه داده شده اند و نمای داخلی فوق العاده ای را به نمایش می گذارند. کنترل های بازی به شکل دوستانه توسعه داده شده اند و کارها با آن ها به علت حساسیت بالایی که دارند آسان می باشد. Racing Limits را می توانید بر روی اندروید 4.4 به بالا اجرا کنید.


دانلود Racing Limits

✅ نام نرم افزارRacing Limits❤️ تعداد دانلود14980
⭐نسخه نرم افزار1.8.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل80 مگابایت

ویژگی های بازی Racing Limits


- امکان انتخاب زمان مسابقه

- رقابت با دیگر بازیکنان از سراسر جهان

- مسابقه در 5 مود مختلف

- امکان ارتقا دادن ماشین

- تعداد زیادی از ماشین های مختلف برای آزاد کردن

- کنترل های حساس، و دوستانه

- گرافیک کاملا واقع گرایانه

- دارای Event های مختلف

- امکان انتخاب بین جاده تک مسیره یا دو مسیره

تصاویری از محیط بازی Racing Limits :


دانلود Racing Limits برای اندروید  دانلود Racing Limits برای اندروید  دانلود Racing Limits برای اندروید  دانلود Racing Limits برای اندروید  دانلود Racing Limits برای اندروید


پسورد فایل :
کپی