حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود 2.11 Monster Farm بازی مزرعه هیولاها برای اندروید

دانلود Monster Farm برای اندروید

Monster Farm مزرعه هیولایی خود را بسازید و با دوستان خود بازی نمایید. مجموعه عظیمی از گیاهان عجیب و غریب مانند کدوتنبل جک، قارچ ها، سیب های کامل، یونجه شبح و ... را در مزعه خود پرورش دهید. انواع دستورالعمل هایی که به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد برایتان فراهم شده است: کیک های شوکلاتی، کیک تولد، آب نبات چوبی و ... . محصولات خود را به فروش برسانید، مشتریان مختلفی منتظر شما هستند. هیولاهای مختلف از جمله ارواح، زامبی ها، عنکبوت ها، خون آشام ها و ... با کمک به شما در توسعه دادن مزرعه خوشحال می شوند. زیباترین لباس های هالوینی را بسازید و بهترین مهمانی وحشتان را به راه بیاندازید.

Monster Farm بازی شبیه ساز و استراتژی جدیدی می باشد که با استقبال بالیی از کاربران مواجه شده است. ماموریت های جدیدی به سطوح 10-15 اضافه شده و رابط کاربری برنامه متناسب هالوین تغییر کرده است. تعدادی باگ که در نسخه های قبلی یافت شد برطرف شده است. این بازی به شکل هفتگی بروزرسانی می شود و امکانات جدیدی را اضافه می کند. Monster Farm گرافیکی جالب و خلاقانه دارد. این بازی را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا نمایید.

ویژگی های بازی Monster Farm


- پرورش دادن گیاهان جادویی و عجیب و غریب

- تعامل با هیولاها در توسعه مزرعه

- بازی با همراهی دوستان

- امکان فروش محصولات مختلف به روستاییان

- ماموریت های مختلف برای کامل کردن

- گرافیکی متفاوت و جذاب

- ساخت لباس های مناسب هالوین

- بروزرسانی های هفتگی


اطلاعات تکمیلی دانلود Monster Farm :


✅ نام نرم افزارMonster Farm
⭐نسخه نرم افزار2.11
🔃 تاریخ آپدیت25 آذر 1401
✔️ نیازمند سیستماندروید 5
❤️ تعداد دانلود17486
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل28 مگابایت

تصاویری از محیط بازی Monster Farm :


دانلود Monster Farm برای اندروید  دانلود Monster Farm برای اندروید  دانلود Monster Farm برای اندروید  دانلود Monster Farm برای اندروید  دانلود Monster Farm برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 28 مگابایت
   (3.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت