آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Funky Bay 45.64.1 جزیره بدبو برای اندروید

دانلود Funky Bay برای اندروید

Funky Bay به این جزیره گرمسیری که با ماجراجویی و جذابیت های مختلف آکنده شده است خوش آمدید. دهکده و کشتزار خود را بسازید. تعداد زیادی از گیاهان و حیوانات اهلی وجود دارند: شما می توانید از لاماها، مرغ ها و گاوها نگه داری کنید. گیاهان مختلف را برداشت کنید و با سپرد آن ها به کارخانه هایتان، از آن ها محصولات مختلفی بسازید و آن ها را به فروش برسانید. با پول بدست آمده، شهر و مزرعه خود را توسعه دهید. سفارش هایی که به شما داده می شود را کامل کنید و سرزمین های جدید را کشف کنید. باغ وحش اختصاصی خود را با حیوانات مختلف بسازید.

توسعه اقتصادی شما وابسته به کامل کردن سفارشاتی است که مشتریان به شما واگذار می کنند. انواع محصولات را خریداری کنید و به فروش برسانید تا پول بیشتری بدست آورید. با همسایه ها و دوستان خود به تبادل محصولات بپردازید. تعداد زیادی از حیوانات مختلف وجود دارند که می توانید آن ها را به باغ وحش شخصیتات اضافه نمایید. Funky Bay بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجرا می باشد.


دانلود Funky Bay

✅ نام نرم افزارFunky Bay❤️ تعداد دانلود4029
⭐نسخه نرم افزار45.64.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6 به بالا🔆 حجم فایل99 مگابایت

ویژگی های بازی Funky Bay


- دارای بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر جهان

- امکان تبادل اجناس با همسایه ها

- ایجاد باغ وحش شخصی و اختصاصی

- تولید محصولات مختلف از گیاهان

- نگه داری از حیوانات اهلی مختلف

- دریافت سفارش از مشتریان

- توسعه دادن مزرعه و دهکده

- ماجراجویی و کاوش در جزیره

تصاویری از محیط بازی Funky Bay :


دانلود Funky Bay برای اندروید  دانلود Funky Bay برای اندروید  دانلود Funky Bay برای اندروید  دانلود Funky Bay برای اندروید  دانلود Funky Bay برای اندروید


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی