آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Tankr.io 8.6 مبارزه آنلاین تانک ها برای اندروید

دانلود Tankr io برای اندروید

Tankr.io بازی اکشن جدیدی می باشد که در آن باید تا جای ممکن زنده بمانید. هدف نهایی، شکست تمام دشمنان و زنده ماندن به عنوان آخرین باقی مانده در میدان نبرد است. اگر دوست دار تانک ها هستید و می خواهید مبارزه ای اکشن و جذاب را تجربه کنید این بازی را از دست ندهید. تانک شما به شکل خودکار دشمنانتان را هدف می گیرد. برای شلیک به آن ها باید به حد کافی نزدیک باشید. با تجهیزات مختلفی که در زمین بازی موجود است، برای مدت بیشتری خود را زنده نگه دارید. هر چه دشمنان بیشتری را بکشید، رانک شما بهبود می یابد. تانک خود را ارتقا دهید و آن را قوی تر سازید. گیم پلی ای جذاب با کنترلی ساده در اختیار شما قرار می گیرد.

با یک کلیک، تانکتان دشمنانتان را مورد هدف قرار می دهد. گرافیک و صداهای بازی بهینه سازی شده اند و در جهانی سه بعدی می توانید به نقش آفرینی بپردازید. پوسته های مختلفی برای تانک ها موجود می باشد، هر کدام را که دوست دارید انتخاب نمایید و تانکتان را با آن شخصی سازی کنید. Tankr.io نیازی به مهارت خاصی ندارد و به سرعت آن را یاد خواهید گرفت. این بازی بر روی اندروید 6 به بالا قابل اجراست.


دانلود Tankr.io

✅ نام نرم افزارTankr.io❤️ تعداد دانلود2469
⭐نسخه نرم افزار8.6🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6 به بالا🔆 حجم فایل65 مگابایت

ویژگی های بازی Tankr.io


- افکت های گرافیکی و صوتی جذاب

- مبارزه آنلاین با دشمنان مختلف

- سیستم رتبه دهی براساس تعداد کشته ها

- امکان استفاده از پوسته ها برای تانک ها

- هدف گیری خودکار دشمنان

- بدون نیاز به داشتن مهارت قبلی

- تجهیزات مختلف برای استفاده

تصاویری از محیط بازی Tankr.io :


دانلود Tankr io برای اندروید  دانلود Tankr io برای اندروید  دانلود Tankr io برای اندروید  دانلود Tankr io برای اندروید  دانلود Tankr io برای اندروید


پسورد فایل :
کپی